Aktualności2 września 2019

Aplikacja JuniorGo od Avivy

Aviva wraz z portalem CzasDzieci.pl uruchomiła aplikację juniorGO, która udostępnia rodzicom informacje o wartościowych wydarzeniach dla dzieci. Aplikacja umożliwia szybkie i wygodne znalezienie ciekawych, lokalnych wydarzeń oraz sposobów na aktywne spędzenie czasu z dziećmi. Specjalne filtry pozwalają na wyszukanie wydarzeń pasujących do wieku i zainteresowań dziecka. Wśród licznych propozycji znajdziemy m.in. warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, wystawy, sztuki teatralne i koncerty. Wszystkie wydarzenia opisane są szczegółowo, łącznie z datą, miejscem i godziną oraz opcją nawigacji do wybranego miejsca.

Powstanie aplikacji to odpowiedź na potrzeby rodziców i opiekunów szukających możliwości na spędzenie ciekawego czasu z dziećmi, zwłaszcza w wakacje, ferie i w weekendy. W aplikacji znaleźć można informacje o setkach lokalnych wydarzeń w 13 największych aglomeracjach i miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Lublin, aglomeracja górnośląska, Trójmiasto, Bydgoszcz, Rzeszów, Szczecin). Konkretne wydarzenie można zapisać, by otrzymać powiadomienie o zbliżającym się terminie. Dodatkowo użytkownik może otrzymać propozycje innych, odpowiadających zapisanym w profilu preferencjom dziecka, wydarzeń.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów Avivy, jak i wszystkich zainteresowanych. Ze sklepu Google Play mogą ją pobrać wszyscy użytkownicy smartfonów z systemem Android.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę