Aplikacja JuniorGo od Avivy

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 02.09.2019, w kategorii:

Aviva wraz z portalem CzasDzieci.pl uruchomiła aplikację juniorGO, która udostępnia rodzicom informacje o wartościowych wydarzeniach dla dzieci. Aplikacja umożliwia szybkie i wygodne znalezienie ciekawych, lokalnych wydarzeń oraz sposobów na aktywne spędzenie czasu z dziećmi. Specjalne filtry pozwalają na wyszukanie wydarzeń pasujących do wieku i zainteresowań dziecka. Wśród licznych propozycji znajdziemy m.in. warsztaty kreatywne, zajęcia plastyczne, wystawy, sztuki teatralne i koncerty. Wszystkie wydarzenia opisane są szczegółowo, łącznie z datą, miejscem i godziną oraz opcją nawigacji do wybranego miejsca.

Powstanie aplikacji to odpowiedź na potrzeby rodziców i opiekunów szukających możliwości na spędzenie ciekawego czasu z dziećmi, zwłaszcza w wakacje, ferie i w weekendy. W aplikacji znaleźć można informacje o setkach lokalnych wydarzeń w 13 największych aglomeracjach i miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Lublin, aglomeracja górnośląska, Trójmiasto, Bydgoszcz, Rzeszów, Szczecin). Konkretne wydarzenie można zapisać, by otrzymać powiadomienie o zbliżającym się terminie. Dodatkowo użytkownik może otrzymać propozycje innych, odpowiadających zapisanym w profilu preferencjom dziecka, wydarzeń.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów Avivy, jak i wszystkich zainteresowanych. Ze sklepu Google Play mogą ją pobrać wszyscy użytkownicy smartfonów z systemem Android.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczyciele młodych klientów słono wyceniają swoje ryzyko

Ubezpieczyciele młodych klientów słono wyceniają swoje ryzyko

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Nowiny 24

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Nowiny 24