Aktualności13 lutego 2023

Zakończenie Uniwersytetu SuperAgenta

Zakończenie Uniwersytetu SuperAgenta

W zeszłym tygodniu w Dworku nad Pilicą miało miejsce uroczyste zakończenie pierwszej edycji Uniwersytetu SuperAgenta. Jest to innowacyjny projekt szkoleniowy stworzony specjalnie dla zaawansowanych sprzedażowo Agentów Grupy Superpolisa, o nim, oraz innych szkoleniach pisaliśmy w jednym z artykułów na naszej stronie.

Podczas cyklu spotkań, nasi Agenci mogli poznać lub rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie m.in. sprzedaży ubezpieczeń, technik komunikacji, budowania relacji z klientem oraz promocji w social mediach.

Dzięki pomocy doświadczonych trenerów Super Agenci mogli poznać różne zagadnienia od strony teoretycznej, aby dalej użyć ich w praktyce. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych informacji o szkoleniach Uniwersytetu na Facebooku Superpolisy:

Agenci udzielali wypowiedzi przed kamerą, po wcześniejszym kursie erystyki. Wspólnie zakładali fanpage swoich placówek. Dowiadywali się jak rozwijać biznes w szybko zmieniającym się świecie, także ubezpieczeniowym.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ich aktywną obecność na całym kursie szkoleniowym. Wierzymy, że wynieśliście z niego dużo wiedzy, którą wykorzystacie w praktyce.

Już nie możemy się doczekać drugiej edycji uniwersytetu SuperAgenta!

W imieniu całej Grupy Superpolisa dziękujemy również organizatorom całego cyklu – Aleksandrze Ślusarskiej – kierownikowi działu Szkoleń, Michałowi Olechniewiczowi, oraz ambasadorom Annie Świstuń, Annie Bernackiej-Matras oraz Zbigniewowi Warmuzowi.

Film podsumowujący

Galeria Zdjęć – Zakończenie Uniwersytetu Super Agenta

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 26 października 2015

Raport „Kobiety w finansach”

Czytaj dalej
Aktualności 4 grudnia 2015

Z polisą na stoku

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę