Aktualności12 lutego 2015

Kolejne nagrody dla PZU i Axa Direct

Lider rynku ubezpieczeń może się poszczycić kolejnym prestiżowym wyróżnieniem. Grupa PZU została uhonorowana certyfikatem Top Employers Polska 2015. Tym samym ubezpieczyciel już po raz drugi trafił do czołówki najlepszych globalnych pracodawców wybranych przez Top Employers Institute na podstawie międzynarodowych badań poświęconych warunkom pracy.

 

Ubezpieczyciel zatrudnia w Polsce ponad 11 tys. osób. Jak podkreśla Anna Jastrzębska, dyrektor ds. zarządzania rozwojem pracowników, w PZU prowadzone są liczne działania czyniące organizację atrakcyjnym pracodawcą i podnoszące kompetencję pracowników. Zapewnia się im wartościowe szkolenia, ale także możliwość udziału w innowacyjnych, realizowanych na szeroką skalę projektach. Certyfikat potwierdza dbałość o najlepsze warunkui pracy, rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji, a także dążenie do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

 

Wspomnieć należy także o certyfikacie przyznanym innemu towarzystwu ubezpieczeniowemu, które zostało wręczone podczas tegorocznej Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie w kategorii Użyteczna Strona 2014 powędrowało do AXA Direct.

 

Internetowa strona ubezpieczyciela axadirect.pl została doceniona za wygodę korzystania, łatwość nawigacji, czytelność informacji oraz spełnienie standardów w zakresie bezpieczeństwa i polityki prywatności. Strona internetowa posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, pośród których na wyróżnienie zasługuje „Wirtualny Doradca” – obdarzony sztuczną inteligencją program całodobowo udzielający pomocy klientom.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 26 czerwca 2017

Historia OC dostępna online

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy