Strefa Agenta20 grudnia 2018

Zdobywamy kluczowe certyfikaty!

Nic lepiej nie dodaje firmie wiarygodności w oczach klienta niż renomowany certyfikat. Tym milej nam przekazać aż dwie dobre informacje – zostaliśmy nagrodzeni certyfikatami „Firma Godna Zaufania” oraz „Solidny Franczyzodawca”!

Firma Godna Zaufania

Certyfikat “Firma Godna Zaufania” istnieje na polskim rynku od 2013 roku i przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. W nieco ponad rok Certyfikat stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Godna Zaufania postrzegane są jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Podstawą działań budujących ich wizerunek jest elektroniczna wizytówka każdego przedsiębiorstwa na stronie projektu www.firmagodnazaufania.pl.

Solidny Franczyzodawca

Certyfikat Solidny Franczyzodawca to prestiżowe wyróżnienie, które mogą zdobyć wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria, tzw. Standardy Solidnych Franczyzodawców. Wspomniane standardy, dostępne na portalu WlasnyBiznes.pl, są połączeniem mierzalnych kryteriów oraz wytycznych, bazujących na oświadczeniu franczyzodawcy. Certyfikat Solidny Franczyzodawca pełni funkcję drogowskazu w procesie poszukiwań solidnego partnera biznesowego, a poprzez system weryfikacji franczyzodawców potwierdza ich wiarygodność finansową, solidność i rzetelność w biznesie. Warto dodać, że jako Superpolisa Ubezpieczenia jesteśmy jedną z pierwszych firm, które go otrzymały!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę