Strefa Agenta29 kwietnia 2019

MEDIA O NAS – kwiecień 2019

W tym miesiącu tematy produktowe wymieszały się w mediach z biznesowymi. Mówiliśmy zarówno o ubezpieczeniach komunikacyjnych, jak naszych biznesowych planach i postrzeganiu rynku multiagencyjnego.

O rozpoczęciu współpracy z Tesco szerzej piszemy w osobnym tekście kwietniowego newslettera, więc tu jedynie ograniczymy się do krótkiego podsumowania zainteresowania mediów tym tematem. A było ono niemałe… Artykuły o współpracy z Tesco pojawiały się m.in. w Pulsie Biznesu (w wydaniu prasowym i w internecie), serwisie internetowym Rzeczpospolitej oraz szeregu mediów branżowych – finansowych, ubezpieczeniowych i handlowych, bo i wśród dziennikarzy związanych na co dzień z działalnością naszego partnera news wzbudził zainteresowanie.

Oprócz tego mieliśmy parę okazji do przestawienia branży ubezpieczeniowej naszej wizji rozwoju w oparciu o sprzedaż polis. Na łamach Gazety Ubezpieczeniowej komentowaliśmy działanie systemu sprzedażowego Superpolisy, a więc rozwiązania z zakresu insurtech, które stanowi efekt naszych wieloletnich prac w obszarze IT. A Miesięcznik Ubezpieczeniowy zebrał od Jakuba Nowińskiego i Anny Bernackiej-Matras opinie na temat dzisiejszych wyzwań związanych z działalnością multiagencyjną.

Na gruncie produktowym kilka mediów lokalnych w ślad za naszymi informacjami prasowymi omawiały następujące tematy: badania techniczne a odszkodowania z ubezpieczeń komunikacyjnych oraz różnice w cenach OC dla jednego kierowcy.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 21 czerwca 2016

Dialog sposobem na sprzedaż

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 marca 2019

Oferta specjalna!

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Media o nas – sierpień 2020

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy