Ubezpiecz się z Kartą Dużej Rodziny

Dominika Woźniak Dominika Woźniak
Opublikowano: 16.04.2015, w kategorii:

W dniu 15.04.2015 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podpisało kolejne umowy z partnerami Karty Dużej Rodziny. Wśród nich znajdują się kolejne zniżki na muzea, do sklepów, na paliwo, podręczniki szkolne, usługi medyczne oraz polisy ubezpieczeniowe. Do ogólnopolskiego projektu wspierający duże rodziny przystąpiła Aviva.

W ramach podpisanego porozumienia Aviva zaoferuje rodzinom z trojgiem lub więcej dzieci darmowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat. Oferta dotyczy rodzin, w których przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa. Towarzystwo zapewni również 20% zniżkę w składce ubezpieczenia Bądź Zdrów w wersji rodzinnej. A dla wszystkich młodych rodziców udostępniona zostanie bezpłatna infolinia medyczna w pierwszym roku życia dziecka po rejestracji na stronie mlodzirodzice.pl. Ze zniżek towarzystwa będzie można skorzystać od 1 lipca.

 

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.

DW

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży …

Mówi się w branży …

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!

OC znów rentowne

OC znów rentowne