Aktualności16 kwietnia 2015

Ubezpiecz się z Kartą Dużej Rodziny

W dniu 15.04.2015 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podpisało kolejne umowy z partnerami Karty Dużej Rodziny. Wśród nich znajdują się kolejne zniżki na muzea, do sklepów, na paliwo, podręczniki szkolne, usługi medyczne oraz polisy ubezpieczeniowe. Do ogólnopolskiego projektu wspierający duże rodziny przystąpiła Aviva.

W ramach podpisanego porozumienia Aviva zaoferuje rodzinom z trojgiem lub więcej dzieci darmowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat. Oferta dotyczy rodzin, w których przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa. Towarzystwo zapewni również 20% zniżkę w składce ubezpieczenia Bądź Zdrów w wersji rodzinnej. A dla wszystkich młodych rodziców udostępniona zostanie bezpłatna infolinia medyczna w pierwszym roku życia dziecka po rejestracji na stronie mlodzirodzice.pl. Ze zniżek towarzystwa będzie można skorzystać od 1 lipca.

 

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.

DW

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 30 maja 2017

maj 2017

Czytaj dalej
Aktualności 22 kwietnia 2018

Media o nas – kwiecień 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę