Aktualności17 lutego 2017

Allianz ulepsza ofertę autocasco

W odpowiedzi na potrzeby klientów oraz zmieniające się wymagania rynku towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz ulepszyło ofertę ubezpieczenia autocasco. Nowy wariant polisy AC ma być przede wszystkim tańszy, przy czym jednocześnie zapewniać ma również dodatkową możliwość naprawy pojazdu w serwisach współpracujących z ubezpieczycielem.

Jak przekonuje przedstawiciel firmy, zaletą nowej oferty AC jest atrakcyjna cena i elastyczne dopasowanie do potrzeb klienta. Ma to sprawić, że na autocasco będą sobie mogli pozwolić także ci kierowcy, którzy do tej nie korzystali z ochrony tej polisy. Odpowiedni zakres ubezpieczenia, sprawna likwidacja szkód i świadomość, że w razie problemów z samochodem można liczyć na fachową pomoc – to atuty korzystania z oferty Allianz.

Co więcej, klienci ubezpieczyciela mogą skorzystać z pomocy ponad 140 autoryzowanych stacji obsługi samochodów na terenie całego kraju. Niebawem wybór będzie jeszcze większy, ponieważ ubezpieczyciel chce włączyć do sieci kolejne warsztaty. Naprawa w jednej z placówek w sieci partnerskiej ubezpieczyciela to gwarancja, że pojazd zostanie naprawiony zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości, a także w korzystnej cenie dzięki wynegocjowanym stawkom za roboczogodziny mechaników.

O szczegółach oferty ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnej za pośrednictwem naszej platformy można przeczytać w zakładce poświęconej Allianz. Natomiast przy pomocy naszego kalkulatora z łatwością porównacie nie tylko tą, ale także kilkanaście innych ofert ubezpieczenia AC.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę