Aktualności22 października 2018

Aviva przedstawia trzy propozycje OC z tytułu wykonywania zawodu.

Najnowsze propozycje ubezpieczyciela są skierowane trzech osobnych grup zawodowych. Jedna z ofert to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej w branży budowlanej. Druga polisa odnosi się do odpowiedzialności zawodowej w branży informatycznej. Ostatnia oferta uwzględnia natomiast inne profesje niż te wskazane w dwóch pierwszych grupach.

Produkty zostały zróżnicowane pod względem zakresu, specyfiki działalności i przede wszystkim tzw. triggera, czyli czasowego zakresu ochrony ubezpieczeniowej. W ofercie znalazły się między innymi rozwiązania, które do tej pory nie były wykorzystywane na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie OC zawodowe dla branży budowlanej obejmuje ochroną projektowanie, sprawdzanie projektów architektoniczno-budowlanych, kierowanie budową lub robotami budowlanymi, wykonywanie nadzoru autorskiego lub inwestorskiego, a także czynności związane z geologią, geodezją, geotechniką, kartografią, hydrologią i hydrogeologią. W zakresie ochrony jest też projektowanie rozwiązań technologicznych oraz doradztwo czy szkolenia.  

Do ryzyka objętego ochroną w ramach polisy OC zawodowej dla branży informatycznej zalicza się: różnego rodzaju przetwarzanie danych, projektowanie, tworzenie, modyfikacja, instalacja, konfiguracja, utrzymanie, administracja, serwis oprogramowania, systemów informatycznych i rozwiązań informatycznych. Tego rodzaju ochrona uwzględnia również integrację, outsourcing, hosting, a także kolokację systemów informatycznych, doradztwo i szkolenia.

Uniwersalne OC jest przeznaczone dla agentów celnych, agencji reklamowych i public relations, brokerów, multiagentów, doradców i nadzorców restrukturyzacyjnych, księgowych, konsultantów, prawników, obsługi kadrowej, rewidentów, zarządców nieruchomości i tłumaczy.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy