Blog Ubezpieczeniowy15 kwietnia 2015

Superpolisa.pl działa już w Lubinie

Otworzyliśmy kolejną placówkę! Dostęp do naszej kompleksowej oferty otrzymali tym razem mieszkańcy Lubina w województwie dolnośląskim.

 

W uroczystej inauguracji najmłodszego, lubińskiego oddziału porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl wzięli udział lokalni działacze, a także nasza firmowa maskotka, pies Spox. Nowo otwarta placówka została oczywiście w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy. Oznacza to, że od 15.04.2015r. mieszkańcy Lubina mogą w komfortowych warunkach korzystać z profesjonalnych porad naszych doradców.

 

Tak o nowym oddziale powiedział Dariusz Daraż, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Superpolisa.pl: Jestem przekonany, że otwarcie naszego punktu wyznacza nowy standard obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Lubinie multiagencji. Przykładamy bowiem wielką wagę do potrzeb klienta. Nasz multiagent siada z nim przy jednym, specjalnie zaprojektowanym w tym celu biurku, by korzystając ze wspólnego monitora uzupełnić kwestionariusz, przeanalizować wszystkie przygotowane oferty i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Dzięki innowacyjnemu systemowi transakcyjnemu lubińscy klienci Superpolisy mogą bezpłatnie dokonać porównania ofert i wyboru ochrony spośród produktów 20 największych towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce. Superpolisa.pl gwarantuje swoim klientom (indywidualnym oraz biznesowym) dostęp do wielu rodzajów ubezpieczeń, m.in. komunikacyjnych OC i AC, turystycznych, mienia oraz na życie i zdrowia. Dzięki temu klienci mają pewność, że w momencie zakupu wiedzą wystarczająco dużo na temat wybranej polisy i zrobili wszystko, by ubezpieczyć się w sposób w pełni odpowiadający ich potrzebom oraz możliwościom finansowym.

 

fot. Oddział w Lubienie już otwarty.

 

Nowy oddział porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl działa przy ul. Armii Krajowej 34b. Kontakt telefoniczny z lubińską placówką jest możliwy pod numerem telefonu 76 844 15 26.

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 11 czerwca 2015

Jak obliczyć koszt ubezpieczenia mieszkania?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 27 grudnia 2016

Co przyniesie 2017 rok w ubezpieczeniach?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy