Aktualności15 czerwca 2016

ERGO Hestia stawia na najwyższy standard ochrony

W ostatnich kilku tygodniach w polskim świecie ubezpieczeniowym dominowały informacje o sopockim ubezpieczycielu, ERGO Hestii. W ubiegłym tygodniu świętowano 25. rocznicę działalności firmy. Z tej okazji ubezpieczyciel zorganizował największe spotkanie branży, podczas którego zaprezentowana została autorska platforma ułatwiająca komunikację pomiędzy agentami a klientami. Kongres to jedna z wielu aktywności spółki, która nieprzerwanie od 1991 roku stawia na dynamiczny rozwój, ciesząc się przy tym dużym zaufaniem wśród klientów.

 

ERGO Hestia jest jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych na polskim rynku. Swoim klientom oferuje kompleksowe ubezpieczenia majątkowe i na życie, obejmujące wszystkie obszary ryzyka: komunikację, dom i mieszkanie, podróże, zdrowie i życie, a także biznes. Kliencie doceniają przede wszystkim sprawny system likwidacji szkód. O czym świadczy opublikowane pod koniec kwietnia sprawozdanie Rzecznika Finansowego określające stopień tego, jak często klienci skarżą się na ubezpieczycieli. ERGO Hestia odnotowała najniższy wskaźnik skarg – 9,3 % udziału w całym rynku ubezpieczeniowym, co potwierdza zarówno zaufanie klientów, jak i wysoką jakość obsługi.

 

ERGO Hestia stawia jednocześnie na rozwój technologiczny. 11 czerwca, w dniu 25. rocznicy działalności ubezpieczyciel zorganizował największe spotkanie branży ubezpieczeniowej, podczas którego odbyła się uroczysta premiera iHestii – autorskiej platformy ubezpieczeniowej, nad którą prace trwały przez ostatnie kilka lat. Wdrożenie nowego systemu ma ułatwić komunikację pomiędzy agentami a klientami, a w konsekwencji wpłynąć na poprawę jakości oferowanych usług i zlikwidować niepotrzebną biurokrację.

 

O sopockim ubezpieczycielu w ostatnim czasie mówiło się także w kontekście zaangażowania w propagowanie sztuki i sportu. 30 maja w Muzeum Sztuki Narodowej w Warszawie, ogłoszono nazwiska laureatów konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Konkurs odbywa się już od 15 lat, jego głównym celem jest promowanie talentów młodych twórców, którzy są dopiero na początku swojej drogi artystycznej. Warto zaznaczyć, że Ergo Hestia od 16 lat aktywnie wspiera także sport. Czego dowodzi choćby podpisana na początku miesiąca umowa sponsoringowa, która objęła opieką aktualną mistrzynię świata w windserfigu – Małgorzatę Białecką.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy