Aktualności8 października 2021

Fotowoltaika – dodatkowy produkt w punktach sprzedaży.

PVGE i Superpolisa – Fotowoltaika

Fotowoltaika, nowy produkt już od 1 kwietnia w punktach sprzedaży Superpolisy. Z radością informujemy, że dzięki współpracy z firmą PVGE, partnerem biznesowym Superpolisy, wprowadziliśmy rozwiązanie, którego efektem są dodatkowe korzyści zarówno dla naszych Klientów.Do każdej z naszych placówek dostarczone zostały materiały marketingowe. Służą doradcom jako pomoc merytoryczna w zapewnieniu Klientom potrzebnych do decyzji informacji na temat fotowoltaiki. Co więcej, każdy z naszych Agentów miał możliwość odbycia jednego z wielu szkoleń dotyczących nowo oferowanych usług, tak, aby jego wiedza służyła Klientowi w jak największym stopniu.

Więcej informacji można otrzymać klikając w link poniżej i wypełniając formularz zgłoszeniowy. Odpowiemy na niego ofertą dopasowaną pod Twoje oczekiwania.

Formularz Zgłoszeniowy Fotowoltaika

Kod Agenta

Do każdego Agenta Superpolisa przypisany jest unikalny kod, który służy również jako zniżka dla klienta.

Fotowoltaika – szczegóły oferty

Dzięki naszej współpracy, poza korzyściami dla Agentów, Superpolisa zapewnia również 5% rabat dla Klientów rozważających zakup produktu PGVE.

Ekologia jest coraz ważniejsza – również dla Superpolisy. Tym samym za naszym hasłem “Bądźmy razem EKO” idą nie tylko puste slogany, ale wymierne korzyści dla każdego z nas.

Poniżej znajdują się tylko niektóre z nich:

 • Niewyczerpalne źródło energii
 • Zielona energia, która nie zanieczyszcza środowiska
 • Wytrzymała budowa paneli
 • Bezpieczna i bezobsługowa instalacja
 • Dziesiątki lat generowania oszczędności
 • Możliwość ciągłego monitorowania i kontrola wydajności
 • Obniżenie rachunków za prąd prawie do 0 zł i uniezależnienie się od zwyżek cen dostawców.

Jak uzyskać dofinansowanie?

Na zakup usługi możesz dostać dofinansowanie z różnych programów. Zgłoszenie się do takiego oznacza zrobienie przez Ciebie wielkiego kroku w drodze do pomocy naszej planecie.

Dostępne w Polsce programy to m.in.:

 • Ulga Termomodernizacyjna – ułatwienie dla osób, które przyczyniają się do rozwoju ekologicznych rozwiązań w Polsce. Aby skorzystać z ulgi, należy odliczyć odpowiednią kwotę w zeznaniu podatkowym za rok, w którym wydatki zostały wydatki. Muszą być one zgodne z Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju. Beneficjenci to podatnicy, którzy są właścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
 • Program Czyste Powietrze – głównym założeniem programu jest termomodernizacja i poprawa jakości powietrze. Biorcą udział w tym programie i dodatkowo montując instalację fotowoltaiczną, można liczyć na dotację. Wnioski elektroniczne należy składać przez Portal Beneficjenta na stronie odpowiedniego WFOŚiGW lub na gov.pl
 • Energia Plus – dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm. Program powstał w celu zminimalizowania negatywnego wpływu przedsiębiorstw na środowisko naturalne oraz poprawy jakości powietrza.
 • Programy regionalne – w wielu miejscach na mapie Polski można otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę od miasta lub gminy. Warunki i wysokość dopłat będą się od siebie różnić. W związku z tym przed złożeniem wniosku warto zapoznać się z zasadami obowiązującymi w danym regionie. W procesie uzyskania regionalnych dotacji pomaga Dział Finansowy firmy PVGE.
 • Ulga Inwestycyjna – rolnikom decydującym się na elektrownie słoneczną przysługuję ulga podatkowa. Pozwoli ona na odliczenie aż 25% poniesionych kosztów od podatku rolnego od gruntów położonych na terenie gminy, w której została dokonana inwestycja. Ulga jest przyznawana po zakończeniu inwestycji.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 20 grudnia 2018

Czy ceny OC wzrosną?

Czytaj dalej
Aktualności 13 stycznia 2015

Polisa konieczna dla narciarza

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę