Aktualności7 grudnia 2018

Gala Multi PZU 2018 – wyróżnienia dla Superpolisy i Agencji Konsultant

W miniony piątek (30.11.2018) Superpolisa Ubezpieczenia wraz z Agencją konsultant gościła na Gali Multi PZU 2018 podczas, której otrzymaliśmy zaszczytne wyróżnienia: Superpolisa Ubezpieczenia –  Strategiczny Partner PZU 2018, Agencja Konsultant – Najbardziej Efektywny Partner PZU 2018!

Znaleźliśmy się w gronie 113 multiagencji wyróżnionych i 250 najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski zaproszonych przez PZU na Galę. Nasze nagrody  z rąk Członka Zarządu PZU Rogera Hodgkissa oraz Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Łukasza Heinowskiego w imieniu naszej multiagencji odebrali Maciej Przybyszewski i Piotr Ślązak. Jesteśmy dumni.

Gala Multi PZU 2018 to już trzecie z rzędu spotkanie  realizowane przez największego ubezpieczyciela w Polsce. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Double Tree by Hilton, w Łodzi i odbyło się pod hasłem MOCNE UDERZENIE. Podobnie jak w roku poprzednim spotkanie prowadził Tomasz Kammel – dziennikarz i wzięty prezenter telewizyjny. Konferencję rozpoczął Członek Zarządu Roger Hodgkiss, następnie na scenie pojawił się Łukasz Heinowski – Dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej.

Nie zabrakło mówcy motywacyjnego. W tym roku był nim Płk Piotr Gąstał – były dowódca jednostki GROM. Część wieczorna rozpoczęła się od wręczenia wyróżnień wg kategorii: Kluczowy Partner PZU 2018, Strategiczny Partner PZU 2018 oraz Najbardziej Efektywny Partner PZU 2017. Galę uświetnił występ Stage Fever.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę