Gala Multi PZU 2018 – wyróżnienia dla Superpolisy i Agencji Konsultant

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 07.12.2018, w kategorii:

W miniony piątek (30.11.2018) Superpolisa Ubezpieczenia wraz z Agencją konsultant gościła na Gali Multi PZU 2018 podczas, której otrzymaliśmy zaszczytne wyróżnienia: Superpolisa Ubezpieczenia –  Strategiczny Partner PZU 2018, Agencja Konsultant – Najbardziej Efektywny Partner PZU 2018!

Znaleźliśmy się w gronie 113 multiagencji wyróżnionych i 250 najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski zaproszonych przez PZU na Galę. Nasze nagrody  z rąk Członka Zarządu PZU Rogera Hodgkissa oraz Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Łukasza Heinowskiego w imieniu naszej multiagencji odebrali Maciej Przybyszewski i Piotr Ślązak. Jesteśmy dumni.

Gala Multi PZU 2018 to już trzecie z rzędu spotkanie  realizowane przez największego ubezpieczyciela w Polsce. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Double Tree by Hilton, w Łodzi i odbyło się pod hasłem MOCNE UDERZENIE. Podobnie jak w roku poprzednim spotkanie prowadził Tomasz Kammel – dziennikarz i wzięty prezenter telewizyjny. Konferencję rozpoczął Członek Zarządu Roger Hodgkiss, następnie na scenie pojawił się Łukasz Heinowski – Dyrektor Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej.

Nie zabrakło mówcy motywacyjnego. W tym roku był nim Płk Piotr Gąstał – były dowódca jednostki GROM. Część wieczorna rozpoczęła się od wręczenia wyróżnień wg kategorii: Kluczowy Partner PZU 2018, Strategiczny Partner PZU 2018 oraz Najbardziej Efektywny Partner PZU 2017. Galę uświetnił występ Stage Fever.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Wypowiedzenie polisy OC

Wypowiedzenie polisy OC

Czy AC zadziała po szkodzie powstałej na torze?

Czy AC zadziała po szkodzie powstałej na torze?