Strefa Agenta29 kwietnia 2019

Wielka majówka Superpolisy !

Największy konkurs sprzedażowy w historii Superpolisy dobiegł końca. Około 3 tysięcy OWCA do ostatnich godzin ostatniego dnia marca walczyło o miejsca na superluksusowym statku wycieczkowym, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym. Walka była naprawdę zażarta, a różnice punktowe – niewielkie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli rękawicę i bili własne rekordy sprzedażowe. Zwycięzcom gratulujemy szczególnie i już cieszymy się na wspólny wyjazd.

Przypomnijmy: przez tydzień (17-24 maja 2019 r.) nasze „pływające miasto rozrywki” odwiedzi najpiękniejsze porty w Europie – Genuę, Marsylię, Barcelonę, Walencję, Rzym i La Spezię. Na listę tych bajkowych miast możemy śmiało wciągnąć Mediolan – jedną ze światowych stolic mody – do którego udamy się samolotem przed zaokrętowaniem w Genui. Tam właśnie, w rodzinnym mieście Krzysztofa Kolumba, odkryjecie Wasz „hotel na wodzie” – liczący sobie 273 metry długości i mieszczący 3,5 tysiąca pasażerów liniowiec. Kolejnym portem na trasie naszego wspaniałego rejsu będzie francuska Marsylia – bardzo stary i drugi co do wielkości port w Europie. Stamtąd udamy się do słonecznej Hiszpanii (Barcelona i Walencja), a nasze tournée zakończymy we Włoszech. Wracamy również samolotem z Mediolanu (24 maja).

Do zobaczenia na statku, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 23 lutego 2018

Media o nas – luty 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 23 grudnia 2019

Media o nas – grudzień 2019

Czytaj dalej
Strefa Agenta 29 kwietnia 2019

Wielka majówka Superpolisy !

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 czerwca 2018

Media o nas – czerwiec 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę