Generali: Program rabatowy dla klientów

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 16.04.2018, w kategorii:

Generali wprowadziło program rabatowy, zapewniający klientom zniżki na produkty i usługi powiązane z rodzajem posiadanego przez nich ubezpieczenia. Skierowany jest do klientów posiadających aktywną polisę mieszkaniową lub komunikacyjną Generali. Program zapewnia dostęp do zniżek na produkty i usługi oferowane przez partnerów ubezpieczyciela, np. Inter Cars czy Villeroy & Boch.

Program ma na celu zwiększenie atrakcyjności oferty, budowanie pozytywnych doświadczeń klientów z marką oraz wsparcie sprzedaży produktów przez agentów. Posiadacze OC lub AC w Generali mogą liczyć na 10% zniżki na wymianę opon, części samochodowych czy naprawę auta w warsztacie rekomendowanym przez partnera. Na ubezpieczających mieszkanie czekają rabaty w wysokości do 20% na zakup wyposażenia kuchennego, np. porcelany, garnków oraz innych produktów renomowanych marek partnerskich.

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na stronę www.generali.pl/web/kontakt/programrabatowy, podać numer polisy i datę jej rozpoczęcia. Program ma charakter długoterminowy i docelowo obejmie również klientów Generali, którzy posiadają pozostałe produkty ubezpieczeniowe oraz zostanie rozszerzony na markę Proama. Do programu rabatowego będą dołączani kolejni partnerzy.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Rynek ubezpieczeń ze słabym wynikiem

Rynek ubezpieczeń ze słabym wynikiem

Czy zawsze wzywać policję do stłuczki drogowej?

Czy zawsze wzywać policję do stłuczki drogowej?

Raport o cenach OC

Raport o cenach OC