Generali: Program rabatowy dla klientów

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 16.04.2018, w kategorii:

Generali wprowadziło program rabatowy, zapewniający klientom zniżki na produkty i usługi powiązane z rodzajem posiadanego przez nich ubezpieczenia. Skierowany jest do klientów posiadających aktywną polisę mieszkaniową lub komunikacyjną Generali. Program zapewnia dostęp do zniżek na produkty i usługi oferowane przez partnerów ubezpieczyciela, np. Inter Cars czy Villeroy & Boch.

Program ma na celu zwiększenie atrakcyjności oferty, budowanie pozytywnych doświadczeń klientów z marką oraz wsparcie sprzedaży produktów przez agentów. Posiadacze OC lub AC w Generali mogą liczyć na 10% zniżki na wymianę opon, części samochodowych czy naprawę auta w warsztacie rekomendowanym przez partnera. Na ubezpieczających mieszkanie czekają rabaty w wysokości do 20% na zakup wyposażenia kuchennego, np. porcelany, garnków oraz innych produktów renomowanych marek partnerskich.

Aby pobrać kod rabatowy, należy wejść na stronę www.generali.pl/web/kontakt/programrabatowy, podać numer polisy i datę jej rozpoczęcia. Program ma charakter długoterminowy i docelowo obejmie również klientów Generali, którzy posiadają pozostałe produkty ubezpieczeniowe oraz zostanie rozszerzony na markę Proama. Do programu rabatowego będą dołączani kolejni partnerzy.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Już ponad 2 mln Polaków ma ubezpieczenie zdrowotne

Już ponad 2 mln Polaków ma ubezpieczenie zdrowotne

Ergo Hestia uczy dzieci o ubezpieczeniach

Ergo Hestia uczy dzieci o ubezpieczeniach

Kolizja a wypadek – jakie są różnice i jak powinniśmy się podczas nich zachować?

Kolizja a wypadek – jakie są różnice i jak powinniśmy się podczas nich zachować?