Aktualności20 grudnia 2017

Pramerica Życie: polisa dobrym prezentem na gwiazdkę

Według Pramerica Życie dobrą alternatywą dla tradycyjnych pomysłów na prezent gwiazdkowy, zapewniającą korzyści w przyszłości, może być ubezpieczenie. Zdaniem Małgorzaty Morańskiej, rzecznika prasowego Pramerica Życie, polisę możemy potraktować jako prezent dający poczucie bezpieczeństwa finansowego, spokój ducha i pewność jutra. Opłacane regularnie, nawet w niewielkiej wysokości, comiesięczne składki po kilku latach mogą pomóc zgromadzić kapitał, który pozwoli obdarowanemu zrealizować jego marzenie, np. o wyprawie dookoła świata czy studiach zagranicznych.  

Polisa ubezpieczeniowa to również dobre zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych okoliczności typu choroba czy wypadek. Podarowana przy okazji życzeń związanych ze zdrowiem jako prezent, który w nieszczęśliwej sytuacji pomoże w walce z chorobą, zapewni środki na leczenie i zminimalizuje obciążenie budżetu domowego, wzmacnia siłę naszego przekazu.

Połowa uczestników badania Pramerica Insight „Polacy i Amerykanie o finansach osobistych” uważa posiadanie ubezpieczenia na życie za ważne lub bardzo ważne. Respondenci posiadający takie ubezpieczenie w ponad 70% odczuwają spokój i pewność co do bezpieczeństwa finansowego ich bliskich.

Badanie Pramerica Insight przeprowadziła firma IPSOS pośród ponad 1000 Polaków podejmujących decyzje finansowe i zamieszkujących duże miasta. Analiza jego wyników pozwoliła na stworzenie kompleksowego raportu, który zawiera m.in. wytyczne dla firm z rynku finansowego. Płynące z nich wnioski pozwalają na stworzenie takiego sposobu oferowania swoich usług, który najlepiej buduje zaufanie klientów.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę