Pramerica Życie: polisa dobrym prezentem na gwiazdkę

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 20.12.2017, w kategorii:

Według Pramerica Życie dobrą alternatywą dla tradycyjnych pomysłów na prezent gwiazdkowy, zapewniającą korzyści w przyszłości, może być ubezpieczenie. Zdaniem Małgorzaty Morańskiej, rzecznika prasowego Pramerica Życie, polisę możemy potraktować jako prezent dający poczucie bezpieczeństwa finansowego, spokój ducha i pewność jutra. Opłacane regularnie, nawet w niewielkiej wysokości, comiesięczne składki po kilku latach mogą pomóc zgromadzić kapitał, który pozwoli obdarowanemu zrealizować jego marzenie, np. o wyprawie dookoła świata czy studiach zagranicznych.  

Polisa ubezpieczeniowa to również dobre zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych okoliczności typu choroba czy wypadek. Podarowana przy okazji życzeń związanych ze zdrowiem jako prezent, który w nieszczęśliwej sytuacji pomoże w walce z chorobą, zapewni środki na leczenie i zminimalizuje obciążenie budżetu domowego, wzmacnia siłę naszego przekazu.

Połowa uczestników badania Pramerica Insight „Polacy i Amerykanie o finansach osobistych” uważa posiadanie ubezpieczenia na życie za ważne lub bardzo ważne. Respondenci posiadający takie ubezpieczenie w ponad 70% odczuwają spokój i pewność co do bezpieczeństwa finansowego ich bliskich.

Badanie Pramerica Insight przeprowadziła firma IPSOS pośród ponad 1000 Polaków podejmujących decyzje finansowe i zamieszkujących duże miasta. Analiza jego wyników pozwoliła na stworzenie kompleksowego raportu, który zawiera m.in. wytyczne dla firm z rynku finansowego. Płynące z nich wnioski pozwalają na stworzenie takiego sposobu oferowania swoich usług, który najlepiej buduje zaufanie klientów.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC dla młodego kierowcy tańsze ze współwłaścicielem

OC dla młodego kierowcy tańsze ze współwłaścicielem

Historia OC dostępna online

Historia OC dostępna online

Coraz rzadziej skarżymy się na ubezpieczycieli

Coraz rzadziej skarżymy się na ubezpieczycieli