Aktualności14 grudnia 2023

Jubileuszowe Śniadanie z Superpolisą – podsumowanie

Jubileuszowe Śniadanie z Superpolisą – czas podsumowań

Jubileuszowe Śniadanie z Superpolisą, II edycja cyklu szkoleniowego dla Agentów Superpolisy już za nami, co to był za czas! Wiele emocji, agentów, gości specjalnych i przede wszystkim ogrom wiedzy ubezpieczeniowej.

Grupa Superpolisa wystartowała z drugą edycją jednego ze swoich flagowych projektów szkoleniowych w październiku. Od początku cyklu odwiedziliśmy 7 miast w całej Polsce i mieliśmy przyjemność spotkać się z aż 600 SuperAgentami. Współtworzyliśmy tą edycję z aż 9 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi: Allianz, Compensa, Ergo Hestia, Generali, LINK4, Interrisk, UNIQA, Warta oraz Wiener.

Za Wasze wsparcie ogromnie dziękujemy!

Wyjątkowość wydarzenia podkreślał również jubileusz Superpolisy. Obchodziliśmy 10-lecie istnienia na rynku.

Innowacyjny projekt – Śniadanie z Superpolisą

Idea projektu zakładała nieszablonowe spotkania przy stolikach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i przedstawicielami Działów Wsparcia całej Grupy Superpolisa. Doradcy mieli wyjątkową możliwość porozmawiania z każdym, nie tylko o sprzedaży i produktach, ale przede wszystkim o współpracy.

Jakub Nowiński, podczas przemówienia na inauguracyjnym spotkaniu w Katowicach podkreślał – „To już druga edycja spotkań, którą robimy z naszymi kluczowymi partnerami. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy 9 Towarzystw, a wszystko odbędzie się w 7 miastach w Polsce, wśród 600 agentów, a na całość poświęcamy półtora miesiąca. To wyjątkowe wydarzenie i niesamowita okazja do budowania relacji, do nawiązywania znajomości, do rozmów i do spędzenia wspólnie czasu w nieszablonowych okolicznościach.”

Maciej Przybyszewski, Prezes Zarządu Agencji Konsultant opowiedział o tym jak Grupa Superpolisa się rozwijała i jaką drogę przez ostatnie 10 lat przeszła – „Mija 10 lat odkąd wystawiliśmy pierwszą polisę. Przez ten okres działo się bardzo dużo, było wiele momentów wartych zapamiętania i podkreślenia. Dołączały nowe spółki, powiększaliśmy Grupę Superpolisa, z roku na rok poszerzaliśmy współpracę z kolejnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, a tym samym zwiększaliśmy portfel produktowy. Rosła też liczba współpracujących Agentów, ale i pracowników. Sukcesywnie umacnialiśmy swoją pozycję na rynku, stając się obecnie jedną z 3 największych multiagencji w Polsce.”

Na scenie można było też zobaczyć Wojciecha Abłażeja, Członka Zarządu Agencji Konsultant, który podkreślił, jak ważni są dla całego procesu i współpracy Dyrektorzy Regionalni – „Obecni z nami na sali też są Dyrektorzy Regionalni, którzy są dla Was i dla nas łącznikiem, to dzięki nim wiemy czego potrzebujecie i w jakim kierunku prowadzić działania związane z Waszym rozwojem. Oni też na co dzień wspierają Was w pracy. Między innymi właśnie dzięki nim usprawniamy i dostosowujemy procesy, a także budujemy systemy IT jak Strefa Agenta. Bardzo im dziękujemy za wsparcie.”

Nowe otwarciespółka życiowa Superpolisa na życie

Podczas Śniadania z Superpolisą zaprezentowaliśmy również nową spółką, która specjalizować się będzie w sprzedaży ubezpieczeń życiowych, o której opowiedział Zbigniew Warmuz, Prezes Zarządu Superpolisa na Życie„Na 10lecie postanowiliśmy zrobić nowe otwarcie, nowe rozdanie sprzedaży życia. Tak bardzo niedocenianego, a tak bardzo potrzebnego klientom. Zdecydowaliśmy, wiedząc jakich mamy Doradców, jak przeszkolonych, zdolnych i profesjonalnych, że ubezpieczenia życiowe wniesiemy na nowy poziom.”

Agenci mogli posłuchać jak wiele pomysłów na sprzedaż ubezpieczeń życiowych ma Superpolisa od przedstawicieli spółki na życie – Zbigniewa Warmuza oraz Anny Bajer-Wajdy.

Nagrody dla SuperAgentów Grupy Superpolisa

Podczas cyklu spotkań wyróżniliśmy dziesiątki Agentów, którzy w ciągu ostatnich 10 lat przy współpracy z Grupą Superpolisa osiągnęli ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe oraz wyróżnili się swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Konkurs Czas na relaks z Generali

Na Śniadaniach z Superpolisą, w każdym mieście nagrodziliśmy również laureatów ostatniego konkursu sprzedażowego organizowanego wspólnie z Towarzystwem Generali – “Czas na relaks z Generali”. Agenci mogli rywalizować o sprzęt taki jak thermomix, projektor oraz soundbar. Warto rywalizować!

Wszystkim SuperAgentom, którzy byli z nami podczas tej 10-letniej przygody ale również podczas drugiej edycji spotkań Śniadaniowych chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cały trud i wsparcie dla całej Grupy Superpolisa – bez Was ten sukces nie byłby możliwy.

Jubileuszowe Śniadanie z Superpolisą w Katowicach

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 lutego 2019

MÓWI SIĘ W BRANŻY

Czytaj dalej
Aktualności 27 kwietnia 2016

kwiecień 2016

Czytaj dalej
Aktualności 20 stycznia 2015

EKUZ nie wystarczy

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę