Aktualności13 października 2022

Konkurs OFWCA na Szczycie Świata – relacja z wyjazdu do Dubaju

Wizyta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Pod koniec września laureaci konkursu OFWCA na Szczycie Świata polecieli do Dubaju. Naszym Agentom towarzyszyli przedstawiciele zarządu Grupy Superpolisa oraz Towarzystw Ubezpieczeniowych z grupy Vienna Insurance Group – Compensa, Interrisk oraz Wiener, będących partnerami konkursu.

Więcej o samym konkursie możecie przeczytać we wpisie poniżej:

OFWCA NA SZCZYCIE ŚWIATA – ARTYKUŁ!

OFWCA na Szczycie Świata – Dzień 1

Uczestnicy wyjazdu nie mieli czasu na nudy! Pierwszy dzień po przylocie minął im na zakwaterowaniu i zwiedzaniu okolic hotelu. Wyjazd spędzali w 4-gwiazdkowym Hotelu RIU Dubai położonym tuż przy prywatnej piaszczystej plaży z serwisem plażowym. Do dyspozycji na terenie ośrodka były także restauracje, bary, basen oraz SPA.

RIU Dubai | 4-gwiazdkowy hotel w Dubaju | Zakwaterowanie

OFWCA na Szczycie Świata – Dzień 2

Drugiego dnia po lunchu zaplanowany został wyjazd z hotelu w kierunku Dubai Mall, jednego z największych na świecie centrów handlowych. Na powierzchni równej 150 pełnowymiarowym boiskom piłkarskim znajduje się 1200 sklepów, centra rozrywki, placówki usługowe, oraz 120 kawiarni i restauracji. W Dubai Mall znajduje się także 50 metrowej długości akwarium z tunelem o pojemności 10 mln litrów wody! Pływa w nim ponad 33 tysiące okazów zwierząt morskich, w tym 400 rekinów!

Następnie Agenci przeszli w kierunku Burj Khalifa, najwyższego budynku świata. Oficjalna wysokość budynku wynosi 828 m, to prawie tyle co cztery Pałace Kultury i Nauki ustawione jeden na drugim! Wizyta w Burj Khalifa obejmowała wjazd na taras widokowy znajdujący się na 124 i 125 piętrze budynku.

Stamtąd udali się do dzielnicy Bastakiya, najstarszej części Dubaju, gdzie przy pomocy łódek przeprawili się przez Dubai Creek – wodę dzielącą Dubaj na część nowoczesną i historyczną.

OFWCA na Szczycie Świata – Dzień 3

W kolejnym dniu atrakcją był przejazd do Dubai Mariny – dystryktu z budynkami o różnej wysokości. Od niskich pięciopiętrowych do super wysokich wieżowców, skoncentrowanych wokół sztucznego jeziora, połączonego z dwóch stron z morzem. Czekała tam na nich niespodzianka w postaci szybkich motorówek na których odbyli rejs i zobaczyli Dubaj od strony wody.

Kolejny punkt programu to przejazd przez wyspę palmową Jumeirah, czyli sztuczną wyspę w kształcie palmy, ogromnych rozmiarów, na końcu której znajduje się luksusowy hotel Atlantis The Palm.

OFWCA na Szczycie Świata – Dzień 4

Podczas ostatniego pełnego dnia pobytu uczestnicy mieli możliwość wykorzystania w pełni infrastruktury hotelu, a popołudniu pojechali jeepami na safari po pustyni.

OFWCA na Szczycie Świata – Dzień 5

Dzień piąty to czas pożegnania z Dubajem. Po śniadaniu nasi Agenci mogli nacieszyć się jeszcze chwilą czasu wolnego w hotelu łapiąc ostatnie promienie słońca.

Galeria z wyjazdu

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 17 października 2016

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę