Aktualności30 kwietnia 2015

kwiecień 2015

“Mateusz Borek w kampanii porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl (wideo)”| media2.pl, data publikacji: 01.04.2015 r. 

“Mateusz Borek w kampanii Superpolisa.pl”| portalmedialny.pl, data publikacji: 01.04.2015 r. 

“Komentator reklamuje porównywarkę”| www.sportmarketing.pl, data publikacji: 01.04.2015 r. 

“Mateusz Borek w kampanii Superpolisa.pl”| www.mediafm.net, data publikacji: 01.04.2015 r. 

“Mateusz Borek w kampanii porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl”| prnews.pl, data publikacji: 02.04.2015 r. 

“Mateusz Borek komentuje w spotach porównywarki Superpolisa.pl (wideo)”| www.wirtualnemedia.pl, data publikacji: 02.04.2015 r. 

“Mateusz Borek komentuje w reklamach porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl”| tv.wirtualnemedia.pl , data publikacji: 02.04.2015 r. 

“Superpolisa.pl: Start kolejnej sportowej kampanii reklamowej”| gu.com.pl, data publikacji: 02.04.2015 r. 

“Superpolisa.pl kontynuuje sportową linię promocji wizerunkowej “| franczyzawpolsce.pl, data publikacji: 03.04.2015 r. 

“Superpolisa.pl rusza z nową kampanią w Polsacie”| dziennikubezpieczeniowy.pl, data publikacji: 03.04.2015 r. 

“Jak zlikwidować szkodę z OC u swojego ubezpieczyciela?”| www.telegraf.biz, data publikacji: 09.04.2015 r. 

“Minicasco to tańsza, okrojona wersja polisy autocasco”| www4.rp.pl, data publikacji: 15.04.2015 r. 

“Polisa w wersji mini, odszkodowanie też mini”| www.ekonomia.rp.pl, data publikacji: 15.04.2015 r.

“Superpolisa.pl otworzyła oddział w Lubinie”| www.biznesdolnoslaski.pl, data publikacji: 20.04.2015 r. 

“Odpowiedni poziom ochrony z AC”| dziennikubezpieczeniowy.pl, data publikacji: 23.04.2015 r. 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Kolorowe wykresy 3D, wykresy i wizualizacje danych wyświetlane na wydrukowanych arkuszach z różnymi wykresami liniowymi, słupkowymi i kołowymi, przedstawiające złożone analizy danych i statystyki biznesowe.
Aktualności 10 marca 2015

UFG podsumowuje ubiegły rok

Czytaj dalej
Artykuł w polskiej gazecie z nagłówkiem Branża drenuje kadry nadzoru przedstawia portret mężczyzny w okularach i garniturze po lewej stronie. Artykuł omawia kwestie kadrowe w organach nadzoru finansowego.
Aktualności 29 kwietnia 2019

Branża drenuje kadry nadzoru

Czytaj dalej
Para obejmuje się i patrzy na siebie przed wieżą Eiffla o zachodzie słońca, z otaczającą ich ciepłą pomarańczową poświatą i niebem pomalowanym w delikatne odcienie.
Aktualności 18 listopada 2015

Ubezpieczenie, a terroryzm

Czytaj dalej
Osoba w szarym garniturze i krawacie w paski trzymająca obiema rękami błyszczące srebrne trofeum na szarym tle.
Aktualności 21 marca 2016

Konferencje i nagrody

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę