Media o nas – grudzień 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 21.12.2017, w kategorii:

Choć w mediach w grudniu z oczywistych powodów dużo jest Świąt Bożego Narodzenia, to jest w nich także sporo miejsca dla wątków ubezpieczeniowych. Końcówka roku to w przecież czas podsumowań i, jak się okazuje, poradników ubezpieczeniowych.

W grudniu zakończyliśmy pracę nad podsumowaniem 2017 roku i prognozami na 2018 rok. Z naszych analiz wynika, że nastąpiła stabilizacja cen, ale raczej nie należy spodziewać się niższych składek w nadchodzących miesiącach. Ten wątek przewijał się w mediach już w listopadzie, w dużym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, które przygotowaliśmy dla Rzeczpospolitej. Teraz z odświeżonym tematem „ruszyliśmy” do mediów ogólnopolskich, lokalnych i branżowych (m.in. motoryzacyjnych).

Ale to nie jedyny wątek, w którym jesteśmy w ostatnim czasie obecnie w gazetach. Drugi to polisy mieszkaniowe na wypadek kradzieży z włamaniem. Współpraca z grupą Polska Press zaowocowała kilkunastoma publikacjami w mediach lokalnych na terenie całego kraju. Łącznie w grudniu ukazało się aż 13 poradników z naszym udziałem w takich mediach jak Gazeta Wrocławska, Kurier Gdyński, Express Bydgoski czy Gazeta Krakowska. Poza tym po raz kolejny pojawiliśmy się w prasie z tematem zmiany opon na zimowe w kontekście odszkodowania z AC (Głos Szczeciński). Logotypy mediów i skany tekstów poniżej.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Porównanie ofert ubezpieczeń turystycznych

Wyższe składki za samochody elektryczne

Wyższe składki za samochody elektryczne

Coraz rzadziej skarżymy się na ubezpieczycieli

Coraz rzadziej skarżymy się na ubezpieczycieli