Strefa Agenta21 grudnia 2017

Media o nas – grudzień 2017

Choć w mediach w grudniu z oczywistych powodów dużo jest Świąt Bożego Narodzenia, to jest w nich także sporo miejsca dla wątków ubezpieczeniowych. Końcówka roku to w przecież czas podsumowań i, jak się okazuje, poradników ubezpieczeniowych.

W grudniu zakończyliśmy pracę nad podsumowaniem 2017 roku i prognozami na 2018 rok. Z naszych analiz wynika, że nastąpiła stabilizacja cen, ale raczej nie należy spodziewać się niższych składek w nadchodzących miesiącach. Ten wątek przewijał się w mediach już w listopadzie, w dużym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, które przygotowaliśmy dla Rzeczpospolitej. Teraz z odświeżonym tematem „ruszyliśmy” do mediów ogólnopolskich, lokalnych i branżowych (m.in. motoryzacyjnych).

Ale to nie jedyny wątek, w którym jesteśmy w ostatnim czasie obecnie w gazetach. Drugi to polisy mieszkaniowe na wypadek kradzieży z włamaniem. Współpraca z grupą Polska Press zaowocowała kilkunastoma publikacjami w mediach lokalnych na terenie całego kraju. Łącznie w grudniu ukazało się aż 13 poradników z naszym udziałem w takich mediach jak Gazeta Wrocławska, Kurier Gdyński, Express Bydgoski czy Gazeta Krakowska. Poza tym po raz kolejny pojawiliśmy się w prasie z tematem zmiany opon na zimowe w kontekście odszkodowania z AC (Głos Szczeciński). Logotypy mediów i skany tekstów poniżej.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Media o nas – sierpień 2020

Czytaj dalej
Strefa Agenta 24 lutego 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 sierpnia 2018

Stan bezpieczeństwa

Czytaj dalej
Strefa Agenta 29 lipca 2019

Wiener zastępuje Gothaera

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę