Aktualności21 grudnia 2017

Media o nas – grudzień 2017

Choć w mediach w grudniu z oczywistych powodów dużo jest Świąt Bożego Narodzenia, to jest w nich także sporo miejsca dla wątków ubezpieczeniowych. Końcówka roku to w przecież czas podsumowań i, jak się okazuje, poradników ubezpieczeniowych.

W grudniu zakończyliśmy pracę nad podsumowaniem 2017 roku i prognozami na 2018 rok. Z naszych analiz wynika, że nastąpiła stabilizacja cen, ale raczej nie należy spodziewać się niższych składek w nadchodzących miesiącach. Ten wątek przewijał się w mediach już w listopadzie, w dużym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, które przygotowaliśmy dla Rzeczpospolitej. Teraz z odświeżonym tematem „ruszyliśmy” do mediów ogólnopolskich, lokalnych i branżowych (m.in. motoryzacyjnych).

Ale to nie jedyny wątek, w którym jesteśmy w ostatnim czasie obecnie w gazetach. Drugi to polisy mieszkaniowe na wypadek kradzieży z włamaniem. Współpraca z grupą Polska Press zaowocowała kilkunastoma publikacjami w mediach lokalnych na terenie całego kraju. Łącznie w grudniu ukazało się aż 13 poradników z naszym udziałem w takich mediach jak Gazeta Wrocławska, Kurier Gdyński, Express Bydgoski czy Gazeta Krakowska. Poza tym po raz kolejny pojawiliśmy się w prasie z tematem zmiany opon na zimowe w kontekście odszkodowania z AC (Głos Szczeciński). Logotypy mediów i skany tekstów poniżej.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 28 lutego 2020

Bezpieczna jazda, niższa składka

Czytaj dalej
Raport Polska Izba Ubezpieczeń | Obawy Polaków | Superpolisa Ubezpieczenia
Aktualności 14 kwietnia 2017

RZF: 2016 rokiem dużej aktywności

Czytaj dalej
Aktualności 20 listopada 2014

OC a AC – jak dobrze kupić polisę?

Czytaj dalej
Samodzielne ogranizowanie wyjazdu
Aktualności 1 września 2016

Po odszkodowanie do biura podróży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę