Strefa Agenta28 lipca 2017

Media o nas – lipiec 2017

Dobiega końca ciekawy z perspektywy naszej obecności w mediach miesiąc. Wypowiedzi naszych ekspertów oraz przygotowane przez nas materiały pojawiały się w największych ogólnopolskich (Gazeta Wyborcza, Radio TOK FM, Fakt24.pl czy Wp.pl), ale także w branżowych i lokalnych mediach. Wiodącym tematem były ceny ubezpieczeń OC, ale dziennikarze chętnie nawiązywali także do ubezpieczeń turystycznych i mieszkaniowych.

Po raz kolejny przygotowaliśmy nasz cykliczny raport o cenach ubezpieczeń OC, z którego wynika, że ceny się ustabilizowały, ale niezmiennie nadal widać podział na droższe i tańsze województwa. Z naszych wyliczeń skorzystała Gazeta Wyborcza, mówiono też o nich w Radiu TOK FM. Temat zainteresował także największe w kraju portale informacyjne – m.in. Moto.onet.pl, Fakt24.pl, Wp.pl, Se.pl czy O2.pl oraz branżowe, takie jak samar.pl – portal Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego.

Wypowiadaliśmy się w mediach również w kontekście innych tematów. Kwestię ubezpieczenia domu i mieszkania na wypadek pożaru komentowaliśmy na łamach portali: Regiodom.pl i Dom.pl.

Z naszych materiałów o ubezpieczeniach turystycznych skorzystały także internetowe portale największych gazet lokalnych, m.in. Dziennikzachodni.pl, Dziennikbaltycki.pl czy Gloswielkopolski.pl.

Zachęcamy do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 31 sierpnia 2018

Stan bezpieczeństwa

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 października 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę