Media o nas – lipiec 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 28.07.2017, w kategorii:

Dobiega końca ciekawy z perspektywy naszej obecności w mediach miesiąc. Wypowiedzi naszych ekspertów oraz przygotowane przez nas materiały pojawiały się w największych ogólnopolskich (Gazeta Wyborcza, Radio TOK FM, Fakt24.pl czy Wp.pl), ale także w branżowych i lokalnych mediach. Wiodącym tematem były ceny ubezpieczeń OC, ale dziennikarze chętnie nawiązywali także do ubezpieczeń turystycznych i mieszkaniowych.

Po raz kolejny przygotowaliśmy nasz cykliczny raport o cenach ubezpieczeń OC, z którego wynika, że ceny się ustabilizowały, ale niezmiennie nadal widać podział na droższe i tańsze województwa. Z naszych wyliczeń skorzystała Gazeta Wyborcza, mówiono też o nich w Radiu TOK FM. Temat zainteresował także największe w kraju portale informacyjne – m.in. Moto.onet.pl, Fakt24.pl, Wp.pl, Se.pl czy O2.pl oraz branżowe, takie jak samar.pl – portal Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego.

Wypowiadaliśmy się w mediach również w kontekście innych tematów. Kwestię ubezpieczenia domu i mieszkania na wypadek pożaru komentowaliśmy na łamach portali: Regiodom.pl i Dom.pl.

Z naszych materiałów o ubezpieczeniach turystycznych skorzystały także internetowe portale największych gazet lokalnych, m.in. Dziennikzachodni.pl, Dziennikbaltycki.pl czy Gloswielkopolski.pl.

Zachęcamy do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

DziękiUbezpieczeniom jest lepiej

DziękiUbezpieczeniom jest lepiej

Link4 udostępnia alerty pogodowe również kierowcom

Link4 udostępnia alerty pogodowe również kierowcom

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?

Superpolisa z Mateuszem Borkiem. Które gwiazdy promują ubezpieczenia?