Rzecznik Finansowy

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 27.01.2017, w kategorii:

Minął rok odkąd działalność rozpoczął Rzecznik Finansowy. Rocznica byłą inspiracja do podsumowań dotychczasowych działań oraz dyskusji nad perspektywami ochrony klientów instytucji finansowych. Z tej okazji odbyła się także konferencja „Klient w centrum uwagi – szanse i wyzwania”, w trakcie której Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy, została wyróżniona nagrodą Człowiek Roku Ubezpieczeń.

Organizowana przez Rzecznika Finansowego (dawniej Rzecznika Ubezpieczonych) konferencja odbyła się 25 stycznia 2017 r. I choć panele dyskusyjne skierowane były głównie do przedstawicieli instytucji finansowych i innych osób powiązanych lub zainteresowanych ich działalnością, to dotyczyły doświadczeń i porównania praktyk stosowanych w innych branżach. Rozmowy toczono także na tematy związane z kwestiami polubownego rozwiązywania sporów, przydatności instytucji rzecznika klienta w firmie, a także o zakresie pomocy, której udzielić może Rzecznik Finansowy.

W trakcie spotkania wręczona została przyznawana przez „Gazetę Ubezpieczeniową” nagroda. Piętnastym laureatem, Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2016 została uhonorowana Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy. Nagrodę przyznano za konsekwentne działania na rzecz cywilizowania rynku, poprawy wizerunku ubezpieczeń, a także za wzmocnienie pozycji klientów w relacjach z podmiotami rynku finansowego.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ergo Hestia odznaczona „Złotym Zderzakiem”

Ergo Hestia odznaczona „Złotym Zderzakiem”

Co zrobić, gdy nie mamy OC?

Co zrobić, gdy nie mamy OC?

Polisy komunikacyjne OC i AC – jak klienci oszukują ubezpieczycieli

Polisy komunikacyjne OC i AC – jak klienci oszukują ubezpieczycieli