Media o nas – lipiec 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 31.07.2018, w kategorii:

W lipcu głównymi tematami, które mieliśmy okazję komentować na łamach ogólnopolskich i lokalnych mediów były: ubezpieczenie nieruchomości oraz szkodowość w autocasco. Nie zabrakło też informacji na temat naszych działań sponsoringowych.

Temat ubezpieczeń mieszkaniowych, a konkretnie cen tych polis, skomentowaliśmy dla trójmiejskiej Gazety Wyborczej. Dużym zainteresowaniem cieszył się także inny nasz news z obszaru ochrony nieruchomości. W informacji prasowej odnieśliśmy się do zagrożenia powodziowego, o którym było dość głośno na początku drugiej połowy lipca. Prześwietliliśmy więc OWU kilku zakładów ubezpieczeń i na tej podstawie przygotowaliśmy poradnik, w którym zdefiniowaliśmy ubezpieczeniowo powódź, podjęliśmy temat karencji i udziałów własnych, a także tzw. powodzi przewidywalnej. Temat spotkał się ze sporym zainteresowaniem mediów lokalnych – został opublikowany w sieci portali należących do największej regionalnej grupy mediów Polska Press.

Portale tej grupy zainteresowały się także drugim naszym tematem, w którym sprawdziliśmy, czy po szkodzie wyraźnie rośnie cena autocasco. W przypadku OC składka mocno idzie w górę, ale w AC nie musi tak być! Trzeba tylko porównać ceny polis przed zakupem… Polecamy lekturę artykułu na ten temat.

Poza tym byliśmy widoczni jako sponsor bokserów skupionych w KnockOut Promotions. O naszym zaangażowaniu w gale bokserskie pisały branżowe portale, a informację na temat obozu przygotowawczego w Nosalowym Dworze podał Tygodnik Podhalański.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ceny mogą jeszcze spadać

Ceny mogą jeszcze spadać

Jak przygotować auto na długą podróż?

Jak przygotować auto na długą podróż?

Trzy pakiety NNW szkolnego od Allianz

Trzy pakiety NNW szkolnego od Allianz