Strefa Agenta31 lipca 2018

Media o nas – lipiec 2018

W lipcu głównymi tematami, które mieliśmy okazję komentować na łamach ogólnopolskich i lokalnych mediów były: ubezpieczenie nieruchomości oraz szkodowość w autocasco. Nie zabrakło też informacji na temat naszych działań sponsoringowych.

Temat ubezpieczeń mieszkaniowych, a konkretnie cen tych polis, skomentowaliśmy dla trójmiejskiej Gazety Wyborczej. Dużym zainteresowaniem cieszył się także inny nasz news z obszaru ochrony nieruchomości. W informacji prasowej odnieśliśmy się do zagrożenia powodziowego, o którym było dość głośno na początku drugiej połowy lipca. Prześwietliliśmy więc OWU kilku zakładów ubezpieczeń i na tej podstawie przygotowaliśmy poradnik, w którym zdefiniowaliśmy ubezpieczeniowo powódź, podjęliśmy temat karencji i udziałów własnych, a także tzw. powodzi przewidywalnej. Temat spotkał się ze sporym zainteresowaniem mediów lokalnych – został opublikowany w sieci portali należących do największej regionalnej grupy mediów Polska Press.

Portale tej grupy zainteresowały się także drugim naszym tematem, w którym sprawdziliśmy, czy po szkodzie wyraźnie rośnie cena autocasco. W przypadku OC składka mocno idzie w górę, ale w AC nie musi tak być! Trzeba tylko porównać ceny polis przed zakupem… Polecamy lekturę artykułu na ten temat.

Poza tym byliśmy widoczni jako sponsor bokserów skupionych w KnockOut Promotions. O naszym zaangażowaniu w gale bokserskie pisały branżowe portale, a informację na temat obozu przygotowawczego w Nosalowym Dworze podał Tygodnik Podhalański.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę