Media o nas – lipiec 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 31.07.2018, w kategorii:

W lipcu głównymi tematami, które mieliśmy okazję komentować na łamach ogólnopolskich i lokalnych mediów były: ubezpieczenie nieruchomości oraz szkodowość w autocasco. Nie zabrakło też informacji na temat naszych działań sponsoringowych.

Temat ubezpieczeń mieszkaniowych, a konkretnie cen tych polis, skomentowaliśmy dla trójmiejskiej Gazety Wyborczej. Dużym zainteresowaniem cieszył się także inny nasz news z obszaru ochrony nieruchomości. W informacji prasowej odnieśliśmy się do zagrożenia powodziowego, o którym było dość głośno na początku drugiej połowy lipca. Prześwietliliśmy więc OWU kilku zakładów ubezpieczeń i na tej podstawie przygotowaliśmy poradnik, w którym zdefiniowaliśmy ubezpieczeniowo powódź, podjęliśmy temat karencji i udziałów własnych, a także tzw. powodzi przewidywalnej. Temat spotkał się ze sporym zainteresowaniem mediów lokalnych – został opublikowany w sieci portali należących do największej regionalnej grupy mediów Polska Press.

Portale tej grupy zainteresowały się także drugim naszym tematem, w którym sprawdziliśmy, czy po szkodzie wyraźnie rośnie cena autocasco. W przypadku OC składka mocno idzie w górę, ale w AC nie musi tak być! Trzeba tylko porównać ceny polis przed zakupem… Polecamy lekturę artykułu na ten temat.

Poza tym byliśmy widoczni jako sponsor bokserów skupionych w KnockOut Promotions. O naszym zaangażowaniu w gale bokserskie pisały branżowe portale, a informację na temat obozu przygotowawczego w Nosalowym Dworze podał Tygodnik Podhalański.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jak ubezpieczyć się przed cyberzagrożeniami?

Jak ubezpieczyć się przed cyberzagrożeniami?

„Sprawdź, jak wykupić dobrą i tanią polisę OC oraz AC” – Gazeta Współczesna

„Sprawdź, jak wykupić dobrą i tanią polisę OC oraz AC” – Gazeta Współczesna

3 mln odszkodowania za pożar mostu Łazienkowskiego

3 mln odszkodowania za pożar mostu Łazienkowskiego