Warta idzie śladem PZU i buduje własną flotę aut zastępczych

2015-02-25 Niespełna pół roku temu PZU zdecydowało się na rewolucyjne rozwiązanie na rynku aut zastępczych. Lider rynku ubezpieczeń zainwestował w

Dominika Woźniak Dominika Woźniak
Opublikowano: 25.02.2015, w kategorii:

2015-02-25

Niespełna pół roku temu PZU zdecydowało się na rewolucyjne rozwiązanie na rynku aut zastępczych. Lider rynku ubezpieczeń zainwestował w własną flotę składającą się z 300 hybrydowych samochodów Toyota Auris udostępnianych m.in. klientom posiadającym ubezpieczenie OC, którzy w ramach likwidacji szkód korzystają z usługi auta zastępczego. Pojazdy z logo PZU do kierowców trafiają za pośrednictwem partnerskich wypożyczalni aut w całym kraju.

 

Na budowę floty aut zastępczych postawił także wicelider rynku ubezpieczeniowego. Warta nie zdecydowała się inwestować we własne samochody, jak PZU, lecz postanowiła wejść w współpracę z firmą zajmującą się wynajmem aut. Wieloletnia umowa zobowiązuje wypożyczalnię do serwisowania i troski o bieżącą eksploatację pojazdów, które będą udostępniane jedynie osobom likwidującym szkody w Warcie. Na chwile obecną towarzystwo ubezpieczeń swoim klientom oferuje 40 opli astra, z których skorzystać mogą mieszkańcy aglomeracji warszawskiej i katowickiej. Firma planuje dalszą rozbudowę floty aut zastępczych sygnowanych własnym logiem, w najbliższym czasie docelowo takich samochodów ma być 80.

DW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenie wynajmowanego mieszkania

Ubezpieczenie wynajmowanego mieszkania

Duża rozpiętość cen OC

Duża rozpiętość cen OC

Niskie ceny polis wśród najważniejszych biznesowych wydarzeń ubiegłego roku

Niskie ceny polis wśród najważniejszych biznesowych wydarzeń ubiegłego roku