Warta idzie śladem PZU i buduje własną flotę aut zastępczych

2015-02-25 Niespełna pół roku temu PZU zdecydowało się na rewolucyjne rozwiązanie na rynku aut zastępczych. Lider rynku ubezpieczeń zainwestował w

Dominika Woźniak Dominika Woźniak
Opublikowano: 25.02.2015, w kategorii:

2015-02-25

Niespełna pół roku temu PZU zdecydowało się na rewolucyjne rozwiązanie na rynku aut zastępczych. Lider rynku ubezpieczeń zainwestował w własną flotę składającą się z 300 hybrydowych samochodów Toyota Auris udostępnianych m.in. klientom posiadającym ubezpieczenie OC, którzy w ramach likwidacji szkód korzystają z usługi auta zastępczego. Pojazdy z logo PZU do kierowców trafiają za pośrednictwem partnerskich wypożyczalni aut w całym kraju.

 

Na budowę floty aut zastępczych postawił także wicelider rynku ubezpieczeniowego. Warta nie zdecydowała się inwestować we własne samochody, jak PZU, lecz postanowiła wejść w współpracę z firmą zajmującą się wynajmem aut. Wieloletnia umowa zobowiązuje wypożyczalnię do serwisowania i troski o bieżącą eksploatację pojazdów, które będą udostępniane jedynie osobom likwidującym szkody w Warcie. Na chwile obecną towarzystwo ubezpieczeń swoim klientom oferuje 40 opli astra, z których skorzystać mogą mieszkańcy aglomeracji warszawskiej i katowickiej. Firma planuje dalszą rozbudowę floty aut zastępczych sygnowanych własnym logiem, w najbliższym czasie docelowo takich samochodów ma być 80.

DW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Terroryzm, a ubezpieczenia

Terroryzm, a ubezpieczenia

Rynek ubezpieczeń: Lamparty dla PZU i Link4

Rynek ubezpieczeń: Lamparty dla PZU i Link4

Kolejne zmiany na stanowiskach prezesów towarzystw ubezpieczeniowych

Kolejne zmiany na stanowiskach prezesów towarzystw ubezpieczeniowych