Aktualności25 lutego 2015

Warta idzie śladem PZU i buduje własną flotę aut zastępczych

2015-02-25

Niespełna pół roku temu PZU zdecydowało się na rewolucyjne rozwiązanie na rynku aut zastępczych. Lider rynku ubezpieczeń zainwestował w własną flotę składającą się z 300 hybrydowych samochodów Toyota Auris udostępnianych m.in. klientom posiadającym ubezpieczenie OC, którzy w ramach likwidacji szkód korzystają z usługi auta zastępczego. Pojazdy z logo PZU do kierowców trafiają za pośrednictwem partnerskich wypożyczalni aut w całym kraju.

 

Na budowę floty aut zastępczych postawił także wicelider rynku ubezpieczeniowego. Warta nie zdecydowała się inwestować we własne samochody, jak PZU, lecz postanowiła wejść w współpracę z firmą zajmującą się wynajmem aut. Wieloletnia umowa zobowiązuje wypożyczalnię do serwisowania i troski o bieżącą eksploatację pojazdów, które będą udostępniane jedynie osobom likwidującym szkody w Warcie. Na chwile obecną towarzystwo ubezpieczeń swoim klientom oferuje 40 opli astra, z których skorzystać mogą mieszkańcy aglomeracji warszawskiej i katowickiej. Firma planuje dalszą rozbudowę floty aut zastępczych sygnowanych własnym logiem, w najbliższym czasie docelowo takich samochodów ma być 80.

DW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 22 listopada 2017

Nowe pomysły UE na ubezpieczenie OC

Czytaj dalej
OFWCA na szczycie świata | Grafika konkursowa | Grupa VIG
Aktualności 27 kwietnia 2022

OFWCA na szczycie świata!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę