Aktualności29 maja 2018

Media o nas – maj 2018

Ubezpieczenia turystyczne (w kontekście wydawanych przez NFZ kart EKUZ) oraz sytuacja w cenach komunikacyjnego OC. To dwa zdecydowanie najważniejsze ubezpieczeniowe tematy, na które mieliśmy okazję wypowiadać się w ostatnich kilku tygodniach. Jak co miesiąc, zapraszamy na przegląd mediowej obecności Superpolisy.

Media lubią działać równo z kalendarzem. Gdy nadchodzi zima, piszą i mówią o ubezpieczeniach w kontekście nart. A gdy zbliża się lato, dziennikarzy zaczyna interesować temat kart EKUZ i polis turystycznych. Pierwsze oznaki zbliżającego się sezonu urlopowego obserwowaliśmy już w zeszłym miesiące, natomiast w maju możemy mówić o swego rodzaju kulminacji. Od mediów lokalnych po ogólnopolskie, na artykuły związane z ochroną podczas zagranicznych wakacji nietrudno się natknąć. My mieliśmy okazje komentować ten temat wielokrotnie w ostatnich paru tygodniach. Przede wszystkim dwukrotnie na łamach Rzeczpospolitej – tu wypowiadaliśmy się w kontekście nowości produktowych (m.in. klauzula aktów terroru i alkoholowa). Z kolei wątek EKUZ podjęliśmy wspólnie z redakcjami kilkunastu regionalnych tytułów prasowych z Grupy Polska Press.

Dziennikarze coraz częściej dopytują o obniżki cen OC. Szukają odpowiedzi na pytanie o początek nowej wojny cenowej. Byliśmy o to pytani m.in. przez wspomnianą już Rzeczpospolita, jak i przez Gazetę Wyborczą. Na mapie komentowanych przez naszych ekspertów tematów znalazł się również wątek ubezpieczeń na wypadek pożarów.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Polski artykuł prasowy zatytułowany Meteorologia i ubezpieczenia omawia alerty meteorologiczne i ubezpieczenia związane z ryzykiem powodzi, wraz z ostrzeżeniami ekspertów i poradami dla dotkniętych regionów. Tekst jest gęsty i ma format kolumnowy.
Aktualności 27 czerwca 2019

Metrologia i ubezpieczenia

Czytaj dalej
Osoba trzyma szkło powiększające nad stosem dokumentów, z dużym symbolem paragrafu (§) po prawej stronie, co sugeruje skupienie się na dokumentach prawnych lub regulacyjnych.
Aktualności 16 sierpnia 2018

Europa: Pierwsze podsumowania RODO

Czytaj dalej
Widok z wnętrza samochodu w nocy, pokazujący kierownicę, deskę rozdzielczą i ekran nawigacji GPS, z jasno oświetlonym budynkiem miasta widocznym przez przednią szybę.
Aktualności 24 października 2017

PZU stawia na telematykę

Czytaj dalej
Cztery osoby w kolorowym sprzęcie narciarskim wychylają się z białego samochodu, uśmiechając się i pozując wesoło na tle ośnieżonych gór i czystego, błękitnego nieba.
Aktualności 13 stycznia 2017

Na ferie zimowe tylko z polisą

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę