Media o nas – Październik 2015

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 27.10.2015, w kategorii:

Ostatni kwartał 2015 roku rozpoczęliśmy od wzmożonej obecności w ważnych internetowych mediach. To pierwszy krok do intensywnej komunikacji w końcówce roku, ponieważ już teraz wiemy, że czeka nas kilka naprawdę interesujących aktywności redakcyjnych, o których z pewnością będziemy mogli poinformować Was w naszych kolejnych podsumowaniach.

 

Na przełomie września i października powstała informacja prasowa zatytułowana „5 rzeczy, które możesz dodać do OC”, którą postanowiliśmy zilustrować dodatkowo czytelną infografiką. Z doświadczenia i obserwacji współczesnych mediów wiemy, że w internecie jest popyt na tego typu materiały poradnikowe – z pewnością i Wy mieliście nie raz, nie dwa okazję czytać i przeglądać zestawienia „10 faktów i mitów”, „5 spraw, o których musicie pamiętać” czy „7 rzeczy, o których na pewno nie wiesz”. Dzięki zastosowaniu tej konwencji udało nam się zaistnieć w naprawdę istotnych tytułach internetowych, m.in. na motoryzacyjnej stronie Super Expressu, w internetowym wydaniu Faktu czy na Wirtualnej Polsce (w serwisie Moto.wp.pl gościliśmy w tym miesiącu 2-krotnie!). Na końcu podsumowania znajdziecie odnośniki do wspomnianych tekstów.

 

Mieliśmy także okazję gościć na łamach tytułów prasowych. Po raz kolejny we współpracę z nami zaangażowała się Rzeczpospolita, której dziennikarzom mówiliśmy o znaczeniu szkód osobowych w kontekście cen obowiązkowych polis OC. Z kolei Nasze Miasto – Kraków zacytowało fragment naszej analizy wzrostu składek w odniesieniu do szkód w historii jazdy.

 

Otrzymujemy z mediów sygnały, że te tematy będą się jeszcze w tym roku przewijały w ważnych tytułach prasowych i elektronicznych. O naszej obecności w dalszych opracowaniach będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Tymczasem zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Bezpośrednia likwidacja szkód – co trzeba o niej wiedzieć

Bezpośrednia likwidacja szkód – co trzeba o niej wiedzieć

Allianz ulepsza ofertę autocasco

Allianz ulepsza ofertę autocasco

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!

Bezpośrednia Likwidacja Szkód jeszcze sprawniejsza!