Media o nas – Październik 2015

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 27.10.2015, w kategorii:

Ostatni kwartał 2015 roku rozpoczęliśmy od wzmożonej obecności w ważnych internetowych mediach. To pierwszy krok do intensywnej komunikacji w końcówce roku, ponieważ już teraz wiemy, że czeka nas kilka naprawdę interesujących aktywności redakcyjnych, o których z pewnością będziemy mogli poinformować Was w naszych kolejnych podsumowaniach.

 

Na przełomie września i października powstała informacja prasowa zatytułowana „5 rzeczy, które możesz dodać do OC”, którą postanowiliśmy zilustrować dodatkowo czytelną infografiką. Z doświadczenia i obserwacji współczesnych mediów wiemy, że w internecie jest popyt na tego typu materiały poradnikowe – z pewnością i Wy mieliście nie raz, nie dwa okazję czytać i przeglądać zestawienia „10 faktów i mitów”, „5 spraw, o których musicie pamiętać” czy „7 rzeczy, o których na pewno nie wiesz”. Dzięki zastosowaniu tej konwencji udało nam się zaistnieć w naprawdę istotnych tytułach internetowych, m.in. na motoryzacyjnej stronie Super Expressu, w internetowym wydaniu Faktu czy na Wirtualnej Polsce (w serwisie Moto.wp.pl gościliśmy w tym miesiącu 2-krotnie!). Na końcu podsumowania znajdziecie odnośniki do wspomnianych tekstów.

 

Mieliśmy także okazję gościć na łamach tytułów prasowych. Po raz kolejny we współpracę z nami zaangażowała się Rzeczpospolita, której dziennikarzom mówiliśmy o znaczeniu szkód osobowych w kontekście cen obowiązkowych polis OC. Z kolei Nasze Miasto – Kraków zacytowało fragment naszej analizy wzrostu składek w odniesieniu do szkód w historii jazdy.

 

Otrzymujemy z mediów sygnały, że te tematy będą się jeszcze w tym roku przewijały w ważnych tytułach prasowych i elektronicznych. O naszej obecności w dalszych opracowaniach będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Tymczasem zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Coraz chętniej ubezpieczamy mieszkania

Coraz chętniej ubezpieczamy mieszkania

Sumy gwarancyjne OC wzrosły

Sumy gwarancyjne OC wzrosły

Laur konsumenta dla polisy turystycznej Warty

Laur konsumenta dla polisy turystycznej Warty