Strefa Agenta27 października 2015

Media o nas – Październik 2015

Ostatni kwartał 2015 roku rozpoczęliśmy od wzmożonej obecności w ważnych internetowych mediach. To pierwszy krok do intensywnej komunikacji w końcówce roku, ponieważ już teraz wiemy, że czeka nas kilka naprawdę interesujących aktywności redakcyjnych, o których z pewnością będziemy mogli poinformować Was w naszych kolejnych podsumowaniach.

 

Na przełomie września i października powstała informacja prasowa zatytułowana „5 rzeczy, które możesz dodać do OC”, którą postanowiliśmy zilustrować dodatkowo czytelną infografiką. Z doświadczenia i obserwacji współczesnych mediów wiemy, że w internecie jest popyt na tego typu materiały poradnikowe – z pewnością i Wy mieliście nie raz, nie dwa okazję czytać i przeglądać zestawienia „10 faktów i mitów”, „5 spraw, o których musicie pamiętać” czy „7 rzeczy, o których na pewno nie wiesz”. Dzięki zastosowaniu tej konwencji udało nam się zaistnieć w naprawdę istotnych tytułach internetowych, m.in. na motoryzacyjnej stronie Super Expressu, w internetowym wydaniu Faktu czy na Wirtualnej Polsce (w serwisie Moto.wp.pl gościliśmy w tym miesiącu 2-krotnie!). Na końcu podsumowania znajdziecie odnośniki do wspomnianych tekstów.

 

Mieliśmy także okazję gościć na łamach tytułów prasowych. Po raz kolejny we współpracę z nami zaangażowała się Rzeczpospolita, której dziennikarzom mówiliśmy o znaczeniu szkód osobowych w kontekście cen obowiązkowych polis OC. Z kolei Nasze Miasto – Kraków zacytowało fragment naszej analizy wzrostu składek w odniesieniu do szkód w historii jazdy.

 

Otrzymujemy z mediów sygnały, że te tematy będą się jeszcze w tym roku przewijały w ważnych tytułach prasowych i elektronicznych. O naszej obecności w dalszych opracowaniach będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Tymczasem zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 grudnia 2018

Media o nas – grudzień 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 kwietnia 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy