Strefa Agenta27 kwietnia 2017

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia mecenasem Teatru 6. piętro

Z dumą informujemy, że Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia objęły mecenatem warszawski Teatr 6. piętro i tym samym dołączyły do grona przedstawicieli świata biznesu, którzy patronują instytucji kultury i sztuki. Warto również dodać, że to kolejna w ostatnim czasie tego typu inicjatywa w branży ubezpieczeniowej, ale pierwsza z udziałem firm prowadzących działalność brokerską i multiagencyjną.

Inwestowanie w kulturę i sztukę, promocję i wsparcie artystów są jednym z ważnych obszarów z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie istotny jest mecenat nad „kulturą wysoką”, która bardzo często działa jedynie dzięki wsparciu świata biznesu. Mając tego świadomość, zdecydowaliśmy się na współpracę z Teatrem 6. piętro. Zawarta umowa ma na celu wsparcie jego bieżącej działalności przez co najmniej 3 lata.

Na objęcie mecenatem kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina teatru zdecydowaliśmy się, ponieważ cenimy jego dotychczasowy dorobek. Jako nowy mecenas instytucji mamy nadzieję przyczynić się do jej dalszego rozwoju opartego o jak najwyższy poziom artystyczny spektakli.

Teatr 6. piętro

Prowokować do myślenia, nie nudząc. Wzruszać, nie wpadając w ckliwość. Bawić, nie błaznując – tak brzmi credo założonego w 2010 roku przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina Teatru 6. Piętro. Od początku funkcjonowania cieszy się on popularnością widzów. Wysoki poziom artystyczny spektakli zapewnia zaangażowanie w jego działalność czołowych aktorek, aktorów i reżyserów teatralnych. Prezentowane na scenie Teatru 6. piętro sztuki stawiają na obustronnie inspirujący dialog z widzami wokół uniwersalnych treści, zawartych w klasyce dawnego i współczesnego dramatu. Wśród pozycji repertuarowych teatru znajdują się obecnie m.in. „Wujaszek Wania, „Ożenek”, „Bóg Mordu”, „Miłość w Saybrook” czy „Polityka”.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 16 grudnia 2016

Podsumowanie roku 2016

Czytaj dalej
Strefa Agenta 20 grudnia 2018

Media o nas – grudzień 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy