Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia mecenasem Teatru 6. piętro

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.04.2017, w kategorii:

Z dumą informujemy, że Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia objęły mecenatem warszawski Teatr 6. piętro i tym samym dołączyły do grona przedstawicieli świata biznesu, którzy patronują instytucji kultury i sztuki. Warto również dodać, że to kolejna w ostatnim czasie tego typu inicjatywa w branży ubezpieczeniowej, ale pierwsza z udziałem firm prowadzących działalność brokerską i multiagencyjną.

Inwestowanie w kulturę i sztukę, promocję i wsparcie artystów są jednym z ważnych obszarów z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie istotny jest mecenat nad „kulturą wysoką”, która bardzo często działa jedynie dzięki wsparciu świata biznesu. Mając tego świadomość, zdecydowaliśmy się na współpracę z Teatrem 6. piętro. Zawarta umowa ma na celu wsparcie jego bieżącej działalności przez co najmniej 3 lata.

Na objęcie mecenatem kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina teatru zdecydowaliśmy się, ponieważ cenimy jego dotychczasowy dorobek. Jako nowy mecenas instytucji mamy nadzieję przyczynić się do jej dalszego rozwoju opartego o jak najwyższy poziom artystyczny spektakli.

Teatr 6. piętro

Prowokować do myślenia, nie nudząc. Wzruszać, nie wpadając w ckliwość. Bawić, nie błaznując – tak brzmi credo założonego w 2010 roku przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina Teatru 6. Piętro. Od początku funkcjonowania cieszy się on popularnością widzów. Wysoki poziom artystyczny spektakli zapewnia zaangażowanie w jego działalność czołowych aktorek, aktorów i reżyserów teatralnych. Prezentowane na scenie Teatru 6. piętro sztuki stawiają na obustronnie inspirujący dialog z widzami wokół uniwersalnych treści, zawartych w klasyce dawnego i współczesnego dramatu. Wśród pozycji repertuarowych teatru znajdują się obecnie m.in. „Wujaszek Wania, „Ożenek”, „Bóg Mordu”, „Miłość w Saybrook” czy „Polityka”.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Autocasco dopasuj do potrzeb

Autocasco dopasuj do potrzeb

Wyższe sumy gwarancyjne nie oznaczają podwyżek

Wyższe sumy gwarancyjne nie oznaczają podwyżek