Strefa Agenta28 sierpnia 2020

Media o nas – sierpień 2020

W sierpniu opracowaliśmy duży temat na zlecenie Gazety Wyborczej. Media wróciły też do dwóch wątków, o których pisaliśmy przed miesiącem. Zerknijcie, gdzie dokładnie się pojawialiśmy.

Współpraca z Gazetą Wyborczą polegała na przygotowaniu obszernego zestawienia aktualnych cen OC i porównanie ich z cenami sprzed pandemii. Ostatnie miesiące to czas spadków i niewielkich wzrostów – trudno ogłosić tzw. wojnę cenową i prawdę mówiąc trzeba przypatrywać się, jak ubezpieczyciele będą reagować na koronawirusową zawieruchę.

Nasze materiały – wyliczenia uzupełnione o komentarze Zarządu – trafiły do papierowego wydania Gazety Wyborczej, a także do powiązanych z dziennikiem serwisów Wyborcza.biz i Gazeta.pl. Poza tym m.in. do poczytnego portalu finansowego Money.pl.

Oprócz tego pojawiliśmy się w Rzeczpospolitej i Parkiecie – także z tematem cen OC. Ale w tym przypadku najważniejsze dla redakcji były różnice w cenach polis. Do internetowej Rzeczpospolitej (czyli na Rp.pl) trafiliśmy też z tematem, który w lipcu był w gazecie – przydatność AC na wakacyjnym wyjeździe.

Poniżej komplet sierpniowych artykułów. Zachęcamy do lektury.

Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 maja 2020

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 października 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy