Superpolisa otworzyła w Poznaniu pierwszą placówkę w sieci Tesco

Maciej Wolski Maciej Wolski
Opublikowano: 09.04.2019, w kategorii:

• Superpolisa Ubezpieczenia została partnerem Tesco w zakresie stacjonarnej sprzedaży ubezpieczeń w tej sieci super- i hipermarketów.
• Pierwsza placówka została otwarta 6 kwietnia w poznańskim Tesco przy ul. Serbskiej 7.
• Do końca 2019 r. multiagencja uruchomi 32 placówki, a docelowo w 2020 r. pod jej szyldem działać będzie ok. 50 punktów sprzedaży ubezpieczeń.

 W sobotę 6 kwietnia Superpolisa Ubezpieczenia uruchomiła swoją pierwszą placówkę w sieci Tesco. Oddział multiagencji mieści się w poznańskim sklepie zlokalizowanym przy ul. Serbskiej 7 i jest czynny w godzinach jego otwarcia – od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00.

Do końca 2019 r. Superpolisa Ubezpieczenia otworzy w sieci super- i hipermarketów Tesco 32 placówki – 16 w pierwszym i tyle samo w drugim półroczu. Kolejnych 17 punktów sprzedaży ubezpieczeń uruchomi w pierwszej połowie przyszłego roku. Multiagencja zaoferuje klientom Tesco dostęp do wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku i doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, na życie oraz zdrowotnych.

Cieszymy się z tej współpracy i mamy wobec niej duże oczekiwania. Blisko 50 nowych placówek w ciągu 1,5 roku oznacza bardzo wyraźne wzmocnienie naszej stacjonarnej sieci sprzedaży, na którą składa się obecnie ponad 250 punktów Superpolisy. Tesco staje się tym samym jednym z naszych strategicznych partnerów, a dzięki olbrzymiej skali swojej działalności daje nam w perspektywie kolejnych lat potencjał dalszego, wspólnego rozwoju  – mówi Jakub Nowiński z zarządu multiagencji.

– Współpraca z Superpolisą wzmacnia naszą propozycję dla klientów z zakresu finansów i ubezpieczeń, jakie oferujemy pod marką Tesco Twoje Finanse w kanale direct. Dzięki temu, będziemy mogli lepiej odpowiadać na oczekiwania kupujących, także bezpośrednio w naszych sklepach stacjonarnych – dodaje Karolina Komorowska, menadżer Tesco Twoje Finanse w Polsce.

Rozpoczęcie współpracy z Tesco to konsekwencja realizacji strategii rozwoju biznesu multiagencji opartej na budowie ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń detalicznych w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich. Spośród 250 oddziałów działających pod szyldem Superpolisy 11 stanowią punkty sprzedaży zlokalizowane w galeriach handlowych.

Od startu działalności 6 lat temu to ważny kierunek rozwoju naszej sieci dystrybucji ubezpieczeń. Warto jednak podkreślić, że synergii szukamy z powodzeniem także w innych obszarach. Współpracujemy z blisko 4 tys. niezależnych doradców. Jesteśmy też aktywni w poszukiwaniu partnerów biznesowych na rynku – pośredników ubezpieczeniowych, z którymi dzielimy się know-how i rozwiązaniami IT, tworząc spółki joint venture – dodaje Maciej Przybyszewski, członek zarządu w Superpolisa Ubezpieczenia.

Klienci, którzy wykupią ubezpieczenie w sieci Superpolisy w placówce Tesco, mogą liczyć na kupony zniżkowe na zakupy w sieci super- i hipermarketów.

O firmie:

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 350 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudnia ponad 20 tys. osób i oferuje klientom produkty 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

Należąca do czołowych multiagencji w Polsce Superpolisa Ubezpieczenia opiera swoją działalność na ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich oraz za pośrednictwem niezależnych doradców. W ofercie multiagencji znajduje się kilkadziesiąt produktów wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń działających na polskim rynku.

MW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Brak dowodu lub kluczyków nie pozbawia odszkodowania

Brak dowodu lub kluczyków nie pozbawia odszkodowania

Od lutego ubezpieczyciele płacić będą nowy podatek

Od lutego ubezpieczyciele płacić będą nowy podatek

Dlaczego należy zawsze opłacać OC pojazdu?

Dlaczego należy zawsze opłacać OC pojazdu?