Quiz ubezpieczeniowy. Ile wiemy o OC i AC?

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 10.12.2015, w kategorii:

A teraz coś zarówno dla relaksu, jak i dla odświeżenia wiedzy o ubezpieczeniach OC i AC. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, proponujemy Wam zmierzenie się z naszym autorskim quizem ubezpieczeniowym.

 

Aby wziąć udział w quizie, należy przejść na stronę znajdującą się pod poniższym linkiem, a następnie kliknąć start i po prostu po kolei odpowiadać na zadawane pytania. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa i nie ma możliwości zmiany wybranej opcji – pamiętajcie o tym. Quiz zawiera odpowiedzi zwrotne, które w przypadku wybrania złej opcji pomogą Wam odświeżyć wiedzę na dany temat.

 

Powodzenia!

 

QUIZ UBEZPIECZENIOWY. ILE WIESZ O OC I AC?

 

Jak pewnie zauważyliście, na końcu quizu znajduje się podział na kilka grup. Jeśli udzieliliście 90-100% poprawnych odpowiedzi, otrzymaliście potwierdzenie, że bez wątpienia jesteście ubezpieczeniowymi ekspertami, a polisy OC i AC nie mają przed Wami tajemnic. Oczywiście nie powinniście mieć również powodów do niezadowolenia, jeśli odpowiadaliście dobrze w 70-89% pytań – Wasza wiedza ubezpieczeniowa wciąż jest na wystarczającym poziomie, aby uznać się za znawców. Ale już każdy wynik poniżej 70% to sygnał, aby odświeżyć sobie informacje z zakresu polis komunikacyjnych. Pamiętajmy bowiem, że nawet jeśli jakieś zagadnienie nie wiąże się bezpośrednio ze sprzedażą, to i tak możemy zostać o nie zapytani przez klientów.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Nowe przepisy nie zwalniają z obowiązku zakupu OC

Nowe przepisy nie zwalniają z obowiązku zakupu OC

„Design Thinking w ubezpieczeniach i finansach” – Gazeta Ubezpieczeniowa

„Design Thinking w ubezpieczeniach i finansach” – Gazeta Ubezpieczeniowa

Autocasco dopasuj do potrzeb

Autocasco dopasuj do potrzeb