Quiz ubezpieczeniowy. Ile wiemy o OC i AC?

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 10.12.2015, w kategorii:

A teraz coś zarówno dla relaksu, jak i dla odświeżenia wiedzy o ubezpieczeniach OC i AC. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, proponujemy Wam zmierzenie się z naszym autorskim quizem ubezpieczeniowym.

 

Aby wziąć udział w quizie, należy przejść na stronę znajdującą się pod poniższym linkiem, a następnie kliknąć start i po prostu po kolei odpowiadać na zadawane pytania. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa i nie ma możliwości zmiany wybranej opcji – pamiętajcie o tym. Quiz zawiera odpowiedzi zwrotne, które w przypadku wybrania złej opcji pomogą Wam odświeżyć wiedzę na dany temat.

 

Powodzenia!

 

QUIZ UBEZPIECZENIOWY. ILE WIESZ O OC I AC?

 

Jak pewnie zauważyliście, na końcu quizu znajduje się podział na kilka grup. Jeśli udzieliliście 90-100% poprawnych odpowiedzi, otrzymaliście potwierdzenie, że bez wątpienia jesteście ubezpieczeniowymi ekspertami, a polisy OC i AC nie mają przed Wami tajemnic. Oczywiście nie powinniście mieć również powodów do niezadowolenia, jeśli odpowiadaliście dobrze w 70-89% pytań – Wasza wiedza ubezpieczeniowa wciąż jest na wystarczającym poziomie, aby uznać się za znawców. Ale już każdy wynik poniżej 70% to sygnał, aby odświeżyć sobie informacje z zakresu polis komunikacyjnych. Pamiętajmy bowiem, że nawet jeśli jakieś zagadnienie nie wiąże się bezpośrednio ze sprzedażą, to i tak możemy zostać o nie zapytani przez klientów.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Order Finansowy dla Generali

Order Finansowy dla Generali

Rosną kary za brak komunikacyjnego OC

Rosną kary za brak komunikacyjnego OC

Co zrobić, gdy nie mamy OC?

Co zrobić, gdy nie mamy OC?