Aktualności20 maja 2015

Nowe rozwiązania w ubezpieczeniu nieruchomości

Towarzystwo ubezpieczeń InterRisk pragnąc zostać prekursorem rozwiązań dedykowanych dla mieszkalnictwa zaktualizowało produkt DOM MAX. To ubezpieczenie mieszkania oparte o formułę All-Risks, czyli ochronę od wszystkich ryzyk, zawrzeć można na kilka lat.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to zapewnienie sobie odpowiedniego zabezpieczenia majątkowego, które w przypadku wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia będzie gwarancją na szybkie przywrócenie naszego majątku do stanu sprzed szkody – zapewnia Stanisław Marchelewicz, dyrektor Departamentu Taryfowych Ubezpieczeń Majątkowych w InterRisk.

Czujemy się bezpieczniej, gdy mamy pewność, że polisa ubezpieczeniowa gwarantuje nam pomoc w przypadku wszystkich nieszczęśliwych wypadków, które mogłyby się nam przytrafić. Pragnąc zapewnić sobie i bliskim „domowy spokój” warto skorzystać z porad ekspertów InterRisk, którzy podpowiadają, na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie.

Przede wszystkim optymalna ochrona powinna obejmować domowe assistance. Ważne jest również ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych. Nie można zapominać także o przedmiotach codziennego użytku.

30730254_m
fot. Zabezpieczenie majątku polisą mieszkaniową.

Warto wybrać polisę obejmującą ochroną meble, AGD, ubrania, buty, torebki, biżuteria, przenośny sprzęt elektroniczny i komputerowy.

 

Eksperci towarzystwa zwracają uwagę, że wszystkie powyższe opcje dostępne są w ramach Dom Max. Polisa ta pozwala także ubezpieczyć roślinność (krzewy i drzewa rosnące na posesji ubezpieczonej nieruchomości, przenośne grille, czy narzędzia gospodarcze). Ochrona obejmuje zarówno dom, jak i inne budynki np. garaż, dom letniskowy oraz znajdujące się w nich rowery czy sprzęt turystyczny i sportowy. Ważnym elementem ubezpieczenia jest także OC w życiu prywatnym oraz ochrona przed nieszczęśliwym wypadkiem w domu i poza nim.

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę