Nowe rozwiązania w ubezpieczeniu nieruchomości

Towarzystwo ubezpieczeń InterRisk pragnąc zostać prekursorem rozwiązań dedykowanych dla mieszkalnictwa zaktualizowało produkt DOM MAX. To ubezpieczenie mieszkania oparte o formułę All-Risks,

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 20.05.2015, w kategorii:

Towarzystwo ubezpieczeń InterRisk pragnąc zostać prekursorem rozwiązań dedykowanych dla mieszkalnictwa zaktualizowało produkt DOM MAX. To ubezpieczenie mieszkania oparte o formułę All-Risks, czyli ochronę od wszystkich ryzyk, zawrzeć można na kilka lat.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to zapewnienie sobie odpowiedniego zabezpieczenia majątkowego, które w przypadku wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia będzie gwarancją na szybkie przywrócenie naszego majątku do stanu sprzed szkody – zapewnia Stanisław Marchelewicz, dyrektor Departamentu Taryfowych Ubezpieczeń Majątkowych w InterRisk.

Czujemy się bezpieczniej, gdy mamy pewność, że polisa ubezpieczeniowa gwarantuje nam pomoc w przypadku wszystkich nieszczęśliwych wypadków, które mogłyby się nam przytrafić. Pragnąc zapewnić sobie i bliskim „domowy spokój” warto skorzystać z porad ekspertów InterRisk, którzy podpowiadają, na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie.

Przede wszystkim optymalna ochrona powinna obejmować domowe assistance. Ważne jest również ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych. Nie można zapominać także o przedmiotach codziennego użytku.

30730254_m

fot. Zabezpieczenie majątku polisą mieszkaniową.

Warto wybrać polisę obejmującą ochroną meble, AGD, ubrania, buty, torebki, biżuteria, przenośny sprzęt elektroniczny i komputerowy.

 

Eksperci towarzystwa zwracają uwagę, że wszystkie powyższe opcje dostępne są w ramach Dom Max. Polisa ta pozwala także ubezpieczyć roślinność (krzewy i drzewa rosnące na posesji ubezpieczonej nieruchomości, przenośne grille, czy narzędzia gospodarcze). Ochrona obejmuje zarówno dom, jak i inne budynki np. garaż, dom letniskowy oraz znajdujące się w nich rowery czy sprzęt turystyczny i sportowy. Ważnym elementem ubezpieczenia jest także OC w życiu prywatnym oraz ochrona przed nieszczęśliwym wypadkiem w domu i poza nim.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Liberty Ubezpieczenia wkrótce jako część AXA

Liberty Ubezpieczenia wkrótce jako część AXA

Niejednolite podejście do szkód osobowych się zmieni?

Niejednolite podejście do szkód osobowych się zmieni?

Ubezpieczyciele sięgają po reasekurację

Ubezpieczyciele sięgają po reasekurację