Aktualności20 maja 2015

Nowe rozwiązania w ubezpieczeniu nieruchomości

Towarzystwo ubezpieczeń InterRisk pragnąc zostać prekursorem rozwiązań dedykowanych dla mieszkalnictwa zaktualizowało produkt DOM MAX. To ubezpieczenie mieszkania oparte o formułę All-Risks, czyli ochronę od wszystkich ryzyk, zawrzeć można na kilka lat.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu to zapewnienie sobie odpowiedniego zabezpieczenia majątkowego, które w przypadku wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia będzie gwarancją na szybkie przywrócenie naszego majątku do stanu sprzed szkody – zapewnia Stanisław Marchelewicz, dyrektor Departamentu Taryfowych Ubezpieczeń Majątkowych w InterRisk.

Czujemy się bezpieczniej, gdy mamy pewność, że polisa ubezpieczeniowa gwarantuje nam pomoc w przypadku wszystkich nieszczęśliwych wypadków, które mogłyby się nam przytrafić. Pragnąc zapewnić sobie i bliskim „domowy spokój” warto skorzystać z porad ekspertów InterRisk, którzy podpowiadają, na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie.

Przede wszystkim optymalna ochrona powinna obejmować domowe assistance. Ważne jest również ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych. Nie można zapominać także o przedmiotach codziennego użytku.

30730254_m
fot. Zabezpieczenie majątku polisą mieszkaniową.

Warto wybrać polisę obejmującą ochroną meble, AGD, ubrania, buty, torebki, biżuteria, przenośny sprzęt elektroniczny i komputerowy.

 

Eksperci towarzystwa zwracają uwagę, że wszystkie powyższe opcje dostępne są w ramach Dom Max. Polisa ta pozwala także ubezpieczyć roślinność (krzewy i drzewa rosnące na posesji ubezpieczonej nieruchomości, przenośne grille, czy narzędzia gospodarcze). Ochrona obejmuje zarówno dom, jak i inne budynki np. garaż, dom letniskowy oraz znajdujące się w nich rowery czy sprzęt turystyczny i sportowy. Ważnym elementem ubezpieczenia jest także OC w życiu prywatnym oraz ochrona przed nieszczęśliwym wypadkiem w domu i poza nim.

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 12 czerwca 2015

Koniec wojny cenowej?

Czytaj dalej
Aktualności 10 sierpnia 2017

Kup polisę na wakacyjny urlop

Czytaj dalej
Aktualności 25 lipca 2016

Coraz droższe polisy OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę