PZU Wojażer zyskuje wersję górską

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 02.08.2018, w kategorii:

PZU przygotował specjalną ofertę ubezpieczenia Wojażer pod hasłem: „Szlaki bez Granic”. Stworzona we współpracy z Portalem Tatrzańskim oraz firmą iExpert polisa turystyczna skierowana jest do wszystkich miłośników gór. Ubezpieczenie „Szlaki bez Granic” obejmuje swoim zakresem każdą górską wyprawę – działa we wszystkich polskich pasmach górskich oraz w pasie przygranicznym, do trzydziestu kilometrów w głąb sąsiadujących  z naszym krajem państw.

Oferta dostępna jest w dwóch wariantach: turystycznym i sportowym, w którym znajdziemy rozszerzenie o sporty wysokiego ryzyka, wyczynowy udział w biegach górskich (również maratonach i ultramaratonach). Ubezpieczenie obejmuje w sumie ponad 30 aktywności górskich. Zapewnia pomoc w postaci organizacji i pokrycia kosztów leczenia, kosztów poszukiwania i ratownictwa (w tym z użyciem helikoptera) oraz opłacenie powrotu do kraju i usługi assistance, a także ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i OC (odpowiedzialności cywilnej) w życiu prywatnym podczas aktywności objętych ubezpieczeniem.

Ubezpieczając się mamy do wyboru polisę na 120 dni – na sezon letni lub zimowy – albo na cały rok. Najtańszy wariant dla turystów szlakowych kosztuje 62 zł za 120 dni.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży

Mówi się w branży

Media o nas – Sierpień 2016

Media o nas – Sierpień 2016

„Jak dobrze wybrać polisy AC oraz OC” – Głos Wielkopolski

„Jak dobrze wybrać polisy AC oraz OC” – Głos Wielkopolski