PZU Wojażer zyskuje wersję górską

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 02.08.2018, w kategorii:

PZU przygotował specjalną ofertę ubezpieczenia Wojażer pod hasłem: „Szlaki bez Granic”. Stworzona we współpracy z Portalem Tatrzańskim oraz firmą iExpert polisa turystyczna skierowana jest do wszystkich miłośników gór. Ubezpieczenie „Szlaki bez Granic” obejmuje swoim zakresem każdą górską wyprawę – działa we wszystkich polskich pasmach górskich oraz w pasie przygranicznym, do trzydziestu kilometrów w głąb sąsiadujących  z naszym krajem państw.

Oferta dostępna jest w dwóch wariantach: turystycznym i sportowym, w którym znajdziemy rozszerzenie o sporty wysokiego ryzyka, wyczynowy udział w biegach górskich (również maratonach i ultramaratonach). Ubezpieczenie obejmuje w sumie ponad 30 aktywności górskich. Zapewnia pomoc w postaci organizacji i pokrycia kosztów leczenia, kosztów poszukiwania i ratownictwa (w tym z użyciem helikoptera) oraz opłacenie powrotu do kraju i usługi assistance, a także ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i OC (odpowiedzialności cywilnej) w życiu prywatnym podczas aktywności objętych ubezpieczeniem.

Ubezpieczając się mamy do wyboru polisę na 120 dni – na sezon letni lub zimowy – albo na cały rok. Najtańszy wariant dla turystów szlakowych kosztuje 62 zł za 120 dni.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jaka jest najlepsza polisa na narty?

Jaka jest najlepsza polisa na narty?

Od kiedy nie będzie trzeba wozić ze sobą dokumentów?

Od kiedy nie będzie trzeba wozić ze sobą dokumentów?

Wichury mogą przyczynić się do wzrostu stawek w ubezpieczeniach nieruchomości

Wichury mogą przyczynić się do wzrostu stawek w ubezpieczeniach nieruchomości