Aktualności2 sierpnia 2018

PZU Wojażer zyskuje wersję górską

PZU przygotował specjalną ofertę ubezpieczenia Wojażer pod hasłem: „Szlaki bez Granic”. Stworzona we współpracy z Portalem Tatrzańskim oraz firmą iExpert polisa turystyczna skierowana jest do wszystkich miłośników gór. Ubezpieczenie „Szlaki bez Granic” obejmuje swoim zakresem każdą górską wyprawę – działa we wszystkich polskich pasmach górskich oraz w pasie przygranicznym, do trzydziestu kilometrów w głąb sąsiadujących  z naszym krajem państw.

Oferta dostępna jest w dwóch wariantach: turystycznym i sportowym, w którym znajdziemy rozszerzenie o sporty wysokiego ryzyka, wyczynowy udział w biegach górskich (również maratonach i ultramaratonach). Ubezpieczenie obejmuje w sumie ponad 30 aktywności górskich. Zapewnia pomoc w postaci organizacji i pokrycia kosztów leczenia, kosztów poszukiwania i ratownictwa (w tym z użyciem helikoptera) oraz opłacenie powrotu do kraju i usługi assistance, a także ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i OC (odpowiedzialności cywilnej) w życiu prywatnym podczas aktywności objętych ubezpieczeniem.

Ubezpieczając się mamy do wyboru polisę na 120 dni – na sezon letni lub zimowy – albo na cały rok. Najtańszy wariant dla turystów szlakowych kosztuje 62 zł za 120 dni.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 24 września 2015

Media o nas – Wrzesień 2015

Czytaj dalej
Aktualności 8 lipca 2016

Cała prawda o UKFkach

Czytaj dalej
Aktualności 28 kwietnia 2017

Polisa dla auta elektrycznego

Czytaj dalej
Aktualności 31 stycznia 2018

Media o nas – styczeń 2018

Czytaj dalej
Aktualności 20 grudnia 2017

Brak “zimówek” a odszkodowanie

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę