Aktualności26 stycznia 2016

Media o nas – Styczeń 2016

Na polu mediów końcówka 2015 i początek 2016 roku były naprawdę intensywne. Kilkadziesiąt redakcji prasowych i internetowych zdecydowało się wspólnie z nami podsumować temat ubezpieczeń komunikacyjnych OC w minionych 12 miesiącach.

 

Już na przełomie stycznia i lutego 2015 roku dostrzegliśmy, że ceny polis OC poszły w górę w porównaniu z ostatnim kwartałem wcześniejszego roku. Następnie aż do grudnia powtarzaliśmy nasze wyliczenia, konsekwentnie utwierdzając się w przekonaniu, że jesteśmy świadkami bardzo istotnej z punktu widzenia polskich kierowców zmiany. Nasza stała narracja i cykliczne kalkulacje pozwoliły nam kompleksowo podsumować 2015 rok. Efekt to 65 publikacji w samym tylko grudniu. Aż 18 razy pojawialiśmy się w ogólnopolskich i regionalnych mediach drukowanych, 3-krotnie wypowiadając się w najważniejszym temacie z pierwszej strony gazety (Gazeta Wrocławska, Express Bydgoski, Gazeta Lubuska), a także komentując kilka różnych artykułów dla Agencji Informacyjnej Polska Press. Do najważniejszych publikacji na temat cen OC, które w ciągu ostatniego miesiąca współtworzyliśmy, należą m.in. teksty w krajowej Gazecie Wyborczej, motoryzacyjnym serwisie Wp.pl, dziale finansowym Fakt.pl czy branżowym serwisie V10.pl.

 

Wypowiadaliśmy się również w innych tematach. Wspólnie z Dziennikiem Zachodnim przygotowaliśmy obszerny materiał o kosztach, jakie ponoszą młodzi kierowcy, którzy chcą zapisać się na kurs prawa jazdy i zdać państwowy egzamin, a następnie kupić i ubezpieczyć swój pierwszy samochód. Z kolei na łamach Rzeczpospolitej, z którą od miesięcy stale współpracujemy, komentowaliśmy tematy likwidacji szkód oraz ubezpieczeń w kontekście zimowych wyjazdów na narty.

 

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę