Media o nas – Styczeń 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 26.01.2016, w kategorii:

Na polu mediów końcówka 2015 i początek 2016 roku były naprawdę intensywne. Kilkadziesiąt redakcji prasowych i internetowych zdecydowało się wspólnie z nami podsumować temat ubezpieczeń komunikacyjnych OC w minionych 12 miesiącach.

 

Już na przełomie stycznia i lutego 2015 roku dostrzegliśmy, że ceny polis OC poszły w górę w porównaniu z ostatnim kwartałem wcześniejszego roku. Następnie aż do grudnia powtarzaliśmy nasze wyliczenia, konsekwentnie utwierdzając się w przekonaniu, że jesteśmy świadkami bardzo istotnej z punktu widzenia polskich kierowców zmiany. Nasza stała narracja i cykliczne kalkulacje pozwoliły nam kompleksowo podsumować 2015 rok. Efekt to 65 publikacji w samym tylko grudniu. Aż 18 razy pojawialiśmy się w ogólnopolskich i regionalnych mediach drukowanych, 3-krotnie wypowiadając się w najważniejszym temacie z pierwszej strony gazety (Gazeta Wrocławska, Express Bydgoski, Gazeta Lubuska), a także komentując kilka różnych artykułów dla Agencji Informacyjnej Polska Press. Do najważniejszych publikacji na temat cen OC, które w ciągu ostatniego miesiąca współtworzyliśmy, należą m.in. teksty w krajowej Gazecie Wyborczej, motoryzacyjnym serwisie Wp.pl, dziale finansowym Fakt.pl czy branżowym serwisie V10.pl.

 

Wypowiadaliśmy się również w innych tematach. Wspólnie z Dziennikiem Zachodnim przygotowaliśmy obszerny materiał o kosztach, jakie ponoszą młodzi kierowcy, którzy chcą zapisać się na kurs prawa jazdy i zdać państwowy egzamin, a następnie kupić i ubezpieczyć swój pierwszy samochód. Z kolei na łamach Rzeczpospolitej, z którą od miesięcy stale współpracujemy, komentowaliśmy tematy likwidacji szkód oraz ubezpieczeń w kontekście zimowych wyjazdów na narty.

 

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Pierwsze rozstrzygnięcia na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych

Pierwsze rozstrzygnięcia na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych

Dlaczego należy zawsze opłacać OC pojazdu?

Dlaczego należy zawsze opłacać OC pojazdu?

Oferta kwartału – Warta Rodzina

Oferta kwartału – Warta Rodzina