Aktualności24 kwietnia 2023

Gala Knockout Boxing Night 27 Rzeszów

KNOCKOUT BOXING NIGHT 27

Sobotnia Gala Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie już za nami, jednak emocje opadną dopiero za jakiś czas. Od samego początku, do ostatniej walki zobaczyliśmy na tej gali mistrzowską rywalizację, zaciekłość i zostawione na ringu pot, krew i łzy.

Mieliśmy przyjemność oglądać aż 3 walki o pas mistrzowski – Michał Cieślak mierzył się z Dylanen Bregeonem, Laura Grzyb podejmowała Marię Cecchi oraz w walce wieczoru o pas Mistrza Świata WBC zmierzyli się Łukasz Różański i Alen Babić. Wszystkie walki zakończyły się sukcesem polskich zawodników zrzeszonych przez grupę Knockout Promotion.

Karta walk rzeszowskiej gali była przepełniona ciekawymi pojedynkami. Poza wymienionymi wyżej walkami o pas, kibice mogli obejrzeć w ringu:

  • Martin Bakole vs Igor Shevadzutskiy
  • Steed Woodall vs Boris Crighton
  • Jeamie TKV vs Michał Bołoz
  • Piotr Łącz vs Miloš Budinčić
  • Tobiasz Zarzeczny vs Andrija Kuzman
  • Adrianna Jędrzejczyk vs Monika Lis
  • Daniel Płonka vs Marko Petricevic

Kibice zgromadzeni na G2A Arenie w Rzeszowie nie mieli prawa narzekać na nudę. Walki były dynamiczne, a niektóre z nich kończyły się przez spektakularne knockouty.

CIEŚLAK VS. BREGEON

Michał Cieślak (24-2, 18 KO) pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie Dylana Bregeona (12-3-1, 3 KO) na gali KBN 27 w Rzeszowie, zdobywając tytuł mistrza Europy wagi junior ciężkiej.

Cieślak został drugim po Mateuszu Masternaka polskim pięściarzem, który sięgnął po pas EBU.

źródło: ringpolska.pl

GRZYB VS. CECCHI

Laura Grzyb (9-0, 3 KO) wygrała niejednogłośnie na punkty z Marią Cecchi (8-2, 2 KO), zdobywając wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi super koguciej. Po dziesięciu zaciętych rundach w G2A Arena sędziowie punktowali 98-92, 93-97 i 96-94.

Ostatecznie sędziowie zadecydowali o niejednogłośnej wygranej punktowej Grzyb, która jest pierwszą polską mistrzynią EBU w tym przedziale wagowym.

źródło: ringpolska.pl

RÓŻAŃSKI VS. BABIĆ

Łukasz Różański (15-0, 14 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Alenem Babicem (11-1, 10 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie i zdobył tytuł mistrza świata WBC wagi bridger!

Łukasz Różański został piątym mistrzem świata w historii polskiego boksu zawodowego.

źródło: ringpolska.pl

KNOCKOUT BOXING NIGHT 27: PODSUMOWANIE

Wszystkim kibicom dziękujemy za obecność na gali i gorące kibicowanie naszym zawodnikom. Często to właśnie bez Was te sukcesy nie byłyby możliwe, a na pewno nie byłyby tak przyjemne.

Do zobaczenia na kolejnych galach KNB, gdzie będziemy wspólnie kibicować polskim bokserom!

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę