Blog Ubezpieczeniowy30 stycznia 2020

Media o nas – styczeń 2020

Początek roku rozpoczął się dla nas od newsów branżowych. Ale oprócz wątków wewnętrznych – nowa spółka w Grupie Superpolisy i nowe towarzystwo w ofercie – nie zabrakło miejsca dla tematów produktowych i rynkowych.

W styczniu informowaliśmy za pośrednictwem mediów branżowych o włączeniu do struktur Superpolisy spółki Superpolisa Partner Gil Sp. z o.o., która powstała w ramach współpracy z Centrum Ubezpieczeniowym Partner z Olkusza. Publikacje na ten temat są dostępne w mediach branżowych, m.in. Gazecie Ubezpieczeniowej i Dzienniku Ubezpieczeniowym.
Oprócz tego przekazaliśmy również branży informację o Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych, którego szeroka paleta produktów weszła do naszej oferty. Piszemy o tym w innym tekście tego newslettera, tu jedynie sygnalizujemy, że ten wątek również trafił w ubezpieczeniowy, polski świat.

Z tematów produktowych opracowaliśmy materiał dotyczący wpływu przebiegu auta na sumę ubezpieczenia i składkę AC. Dlaczego odnieśliśmy się do tej sprawy? Od początku roku media pełne są doniesień o kolejnych ujawnionych przez policję „kręconych” licznikach – służby 1 stycznia zyskały bowiem nowe uprawnienia. To gorący wątek i chcieliśmy do niego nawiązać. Udało się znakomicie, o czym świadczy długa lista publikacji na końcu tekstu.

W końcówce stycznia silnie zaznaczyliśmy ponadto swoją obecność w ogólnopolskich mediach – Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej i Parkiecie. Trzy artykuły jednego dnia i w ślad za nimi szereg publikacji internetowych. Temat: ceny OC w Polsce. Ważny wątek dla wszystkich kierowców i bez wątpienia udana współpraca z ważnymi mediami!

Comiesięczne podsumowanie uzupełniamy od dwie prasowe publikacje z Gazety Ubezpieczeniowej. To materiały jeszcze sprzed świąt Bożego Narodzenia, ale pojawiły się już po przekazaniu Wam ostatniego newslettera.

 

Superpolisa w Prasie

Superpolisa w Internecie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 15 stycznia 2018

Co 2018 rok zmieni w ubezpieczeniach?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 10 maja 2015

Jaki zakres ubezpieczenia mieszkania?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 25 listopada 2015

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy