Aktualności30 stycznia 2020

Media o nas – styczeń 2020

Początek roku rozpoczął się dla nas od newsów branżowych. Ale oprócz wątków wewnętrznych – nowa spółka w Grupie Superpolisy i nowe towarzystwo w ofercie – nie zabrakło miejsca dla tematów produktowych i rynkowych.

W styczniu informowaliśmy za pośrednictwem mediów branżowych o włączeniu do struktur Superpolisy spółki Superpolisa Partner Gil Sp. z o.o., która powstała w ramach współpracy z Centrum Ubezpieczeniowym Partner z Olkusza. Publikacje na ten temat są dostępne w mediach branżowych, m.in. Gazecie Ubezpieczeniowej i Dzienniku Ubezpieczeniowym.
Oprócz tego przekazaliśmy również branży informację o Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych, którego szeroka paleta produktów weszła do naszej oferty. Piszemy o tym w innym tekście tego newslettera, tu jedynie sygnalizujemy, że ten wątek również trafił w ubezpieczeniowy, polski świat.

Z tematów produktowych opracowaliśmy materiał dotyczący wpływu przebiegu auta na sumę ubezpieczenia i składkę AC. Dlaczego odnieśliśmy się do tej sprawy? Od początku roku media pełne są doniesień o kolejnych ujawnionych przez policję „kręconych” licznikach – służby 1 stycznia zyskały bowiem nowe uprawnienia. To gorący wątek i chcieliśmy do niego nawiązać. Udało się znakomicie, o czym świadczy długa lista publikacji na końcu tekstu.

W końcówce stycznia silnie zaznaczyliśmy ponadto swoją obecność w ogólnopolskich mediach – Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej i Parkiecie. Trzy artykuły jednego dnia i w ślad za nimi szereg publikacji internetowych. Temat: ceny OC w Polsce. Ważny wątek dla wszystkich kierowców i bez wątpienia udana współpraca z ważnymi mediami!

Comiesięczne podsumowanie uzupełniamy od dwie prasowe publikacje z Gazety Ubezpieczeniowej. To materiały jeszcze sprzed świąt Bożego Narodzenia, ale pojawiły się już po przekazaniu Wam ostatniego newslettera.

 

Superpolisa w Prasie

Superpolisa w Internecie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 31 października 2016

październik 2016

Czytaj dalej
Aktualności 30 stycznia 2020

Wojenka na rynku OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę