Aktualności30 września 2020

Media o nas – wrzesień 2020

We wrześniu bardzo mocno zaznaczyliśmy swoją obecność w mediach lokalnych. Pojawiliśmy się w każdym województwie – w 18 artykułach prasowych i 20 aktualizowanych przez cały miesiąc tekstach na portalach internetowych.

Grupa Polska Press to czołowy wydawca mediów regionalnych w naszym kraju, którego we wrześniu zainteresowaliśmy jednym z naszych materiałów prasowych. Ponownie, bo w lipcu na ten sam temat pisał motoryzacyjny odłam Polska Press. Tym razem weszliśmy do Grupy przez portal finansowy.

W rezultacie zagościliśmy na łamach największych lokalnych tytułów prasowych i ich serwisów internetowych. Dzięki blisko 40 artykułom z naszymi poradami zapoznali się czytelnicy od Pomorza po Podkarpacie.

O czym informowaliśmy w artykułach? O korzyściach z weryfikacji, czy automatyczne przedłużenie umowy OC w dotychczasowym towarzystwie to na pewno najkorzystniejsza opcja. My dobrze wiemy, ale klienci niestety nie zawsze, że zmiana ubezpieczyciela może się opłacać. I kiedy okres ochrony zbliża się do końca, trzeba to koniecznie sprawdzać.

To coś, o czym warto klientom nieustannie przypominać. Dlaczego? Najlepiej obrazuje to fragment naszej informacji prasowej:

Zgłosił się do nas klient, który dostał od obecnego ubezpieczyciela propozycję odnowienia rocznej polisy OC za 2083 zł. Uznał, że to dużo i chciał sprawdzić, czy któraś z konkurencyjnych firm nie ubezpieczy go taniej. Znalazł cztery takie możliwości i ostatecznie kupił OC za 1023 zł.

Linki i przykładowe skany publikacji poniżej. Zachęcamy do lektury.

Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę