Strefa Agenta30 września 2020

Media o nas – wrzesień 2020

We wrześniu bardzo mocno zaznaczyliśmy swoją obecność w mediach lokalnych. Pojawiliśmy się w każdym województwie – w 18 artykułach prasowych i 20 aktualizowanych przez cały miesiąc tekstach na portalach internetowych.

Grupa Polska Press to czołowy wydawca mediów regionalnych w naszym kraju, którego we wrześniu zainteresowaliśmy jednym z naszych materiałów prasowych. Ponownie, bo w lipcu na ten sam temat pisał motoryzacyjny odłam Polska Press. Tym razem weszliśmy do Grupy przez portal finansowy.

W rezultacie zagościliśmy na łamach największych lokalnych tytułów prasowych i ich serwisów internetowych. Dzięki blisko 40 artykułom z naszymi poradami zapoznali się czytelnicy od Pomorza po Podkarpacie.

O czym informowaliśmy w artykułach? O korzyściach z weryfikacji, czy automatyczne przedłużenie umowy OC w dotychczasowym towarzystwie to na pewno najkorzystniejsza opcja. My dobrze wiemy, ale klienci niestety nie zawsze, że zmiana ubezpieczyciela może się opłacać. I kiedy okres ochrony zbliża się do końca, trzeba to koniecznie sprawdzać.

To coś, o czym warto klientom nieustannie przypominać. Dlaczego? Najlepiej obrazuje to fragment naszej informacji prasowej:

Zgłosił się do nas klient, który dostał od obecnego ubezpieczyciela propozycję odnowienia rocznej polisy OC za 2083 zł. Uznał, że to dużo i chciał sprawdzić, czy któraś z konkurencyjnych firm nie ubezpieczy go taniej. Znalazł cztery takie możliwości i ostatecznie kupił OC za 1023 zł.

Linki i przykładowe skany publikacji poniżej. Zachęcamy do lektury.

Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 marca 2019

Ruszyła Akademia SuperAgenta

Czytaj dalej
Strefa Agenta 23 listopada 2015

Wyższe kary za brak OC od 2016 roku

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy