Nowe produkty w ofercie

Oferowane przez nas produkty pozwalają klientowi przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie w formie indywidualnej (istnieje możliwość dożywotniej indywidualnej kontynuacji).

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 20.02.2015, w kategorii:

Chcąc w pełni odpowiadać na potrzeby naszych klientów, zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej linii produktowej we współpracy z GSU Ubezpieczenia. Ofertę Superpolisy wzbogaciły w tym miesiącu grupowe ubezpieczenia na życie, a także dwa bardzo ciekawe programy zdrowotne.

 

O szczegółach konstrukcji poszczególnych ubezpieczeń, które dołączyliśmy do naszej oferty będzie informowani w osobnym biuletynie. Teraz chcemy jedynie pokrótce przekazać najważniejsze informacje na temat tych kilku nowych produktów dostępnych w Superpolisie. Oto one:

 

  • Grupowe ochronne ubezpieczenia na życie w PZU Życie SA i TUnŻ Warta SA

Te produkty dają poczucie bezpieczeństwa gwarantując ubezpieczonemu i jego bliskim zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Szeroki zakres świadczeń i bardzo duża gama ubezpieczeń dodatkowych umożliwia klientowi dostęp do kilkunastu wariantów ubezpieczeniowych.

 

  • Pakiet Pomoc na Raka (AXA Życie)

To pierwsze w Polsce tak kompleksowe ubezpieczenie, które zapewnia świadczenia pieniężne wypłacane w kluczowych etapach leczenia, dostęp do specjalistycznych konsultacji i badań oraz pomoc w organizacji codziennego życia osoby dotkniętej chorobą nowotworową.

 

  • Pakiet Moje Dziecko (AXA życie)

To ubezpieczenie zapewnia finansowe wsparcie w przypadku pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Gwarantuje szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz rehabilitacji. Dodatkowo umożliwia szeroki pakiet świadczeń opiekuńczych dla całej rodziny.

 

Grupowe ubezpieczenia na życie i programy zdrowotne – dlaczego warto je sprzedawać i jak to robić?

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko każdy z tego typu produktów ma specyfikę nieco inną od pozostałych, ale specyficzna jest już sama ich sprzedaż. Dlatego w kilku zdaniach chcemy napisać, dlaczego warto oferować klientom polisy grupowe i jakie są cechy wspólne dostępnych w Superpolisie produktów z tego obszaru.

 

Oczywiście jedną z podstawowych zalet (dość ogólną) dołączenia do oferty Superpolisy grupowych ubezpieczeń na życie jest rozszerzenie gamy produktów, które można proponować klientom. W końcu dodanie nowej linii produktowej uczyniło nas jeszcze bardziej wszechstronnymi. Grupówki są poza tym nieskomplikowanymi produktami, charakteryzują się wysoką prowizją, a ich systematyczna sprzedaż pozytywnie wpływa na rozbudowę portfela klientów. Z naszego, sprzedażowego punktu widzenia ubezpieczenia grupowe są więc bardzo atrakcyjne.

 

W tym kontekście warto zastanowić się, jakie korzyści z posiadania takiej ochrony znajdują się po stronie klienta. Co sprawia, że kupujący decyduje się na wybór ubezpieczeń grupowych na życie i/lub programów zdrowotnych?

 

W rozmowie sprzedażowej warto podkreślać, że są to ubezpieczenia kompleksowo zabezpieczające to, co jest dla człowieka najważniejsze – życie i zdrowie ubezpieczonego oraz jego najbliższych. Co istotne, oferowane przez nas produkty pozwalają klientowi przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie w formie indywidualnej (istnieje możliwość dożywotniej indywidualnej kontynuacji). Klient powinien mieć również świadomość, że otrzymuje szeroki zakres świadczeń za cenę o wiele niższą niż w przypadku ubezpieczenia indywidualnego, a składka nie zmienia się przez cały okres ochrony.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Polisa szyta na miarę dla turysty

Polisa szyta na miarę dla turysty

Jak ubezpieczyć się przed cyberzagrożeniami?

Jak ubezpieczyć się przed cyberzagrożeniami?