Nowy oddział Superpolisy w Warszawie!

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 01.02.2017, w kategorii:

Od lutego 2017r. mieszkańcy Wilanowa w Warszawie zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła kolejny punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Warszawie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 30 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

20170201_110314

Nowy oddział Superpolisy znajduje się na ul. Osi Królewskiej 18 w Warszawie. Jeden przystanek od Świątyni Opatrzności Bożej. Serdecznie zapraszamy!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Pokemony nie zapłacą za naprawę – Dziennik Wschodni

Pokemony nie zapłacą za naprawę – Dziennik Wschodni

O podwyżkach OC

O podwyżkach OC

„Ubezpieczenia OC zapewne zdrożeją, ale obsługa ma być lepsza” – Gazeta Lubuska

„Ubezpieczenia OC zapewne zdrożeją, ale obsługa ma być lepsza” – Gazeta Lubuska