Nowy oddział Superpolisy w Warszawie!

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 01.02.2017, w kategorii:

Od lutego 2017r. mieszkańcy Wilanowa w Warszawie zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła kolejny punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Warszawie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 30 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

20170201_110314

Nowy oddział Superpolisy znajduje się na ul. Osi Królewskiej 18 w Warszawie. Jeden przystanek od Świątyni Opatrzności Bożej. Serdecznie zapraszamy!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC dla kierowców wciąż tanie i drogie

OC dla kierowców wciąż tanie i drogie

Ubezpieczenia komunikacyjne znacznie droższe nić rok temu

Ubezpieczenia komunikacyjne znacznie droższe nić rok temu

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu

Po 10 latach mężczyźni bardziej przekonani do directu