Otwieramy kilkadziesiąt placówek w Tesco!

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 29.04.2019, w kategorii:

Superpolisa Ubezpieczenia została partnerem Tesco w zakresie stacjonarnej sprzedaży ubezpieczeń w tej znanej sieci super- i hipermarketów. Do końca 2019 r. uruchomimy 32 placówki, a docelowo w 2020 r. pod naszym szyldem działać będzie ok. 50 punktów sprzedaży ubezpieczeń. Oznacza to bardzo wyraźne wzmocnienie naszej stacjonarnej sieci sprzedaży, na którą składa się obecnie ponad 250 punktów Superpolisy.

Tesco staje się tym samym jednym z naszych strategicznych partnerów, a dzięki olbrzymiej skali swojej działalności daje nam w perspektywie kolejnych lat potencjał dalszego, wspólnego rozwoju. Mamy ambicję zaoferować klientom Tesco dostęp do wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku i doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, na życie oraz zdrowotnych.

Rozpoczęcie współpracy z Tesco to konsekwencja realizacji strategii rozwoju biznesu multiagencji opartej na budowie ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń detalicznych w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich. Spośród 250 oddziałów działających pod szyldem Superpolisy 11 stanowią punkty sprzedaży zlokalizowane w galeriach handlowych. Od startu działalności 6 lat temu to ważny kierunek rozwoju naszej sieci dystrybucji ubezpieczeń.

Klienci, którzy wykupią ubezpieczenie w sieci Superpolisy w placówce Tesco, mogą liczyć na kupony zniżkowe na zakupy w sieci super- i hipermarketów.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 350 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudnia ponad 20 tys. osób i oferuje klientom produkty 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Za nami rok udanej współpracy z Teatrem 6. Piętro !

Za nami rok udanej współpracy z Teatrem 6. Piętro !

Prezydent podpisał nowelę ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych

Prezydent podpisał nowelę ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych

„Likwidacja ciągle niejednolita” – Rzeczpospolita

„Likwidacja ciągle niejednolita” – Rzeczpospolita