Strefa Agenta29 kwietnia 2019

Otwieramy kilkadziesiąt placówek w Tesco!

Superpolisa Ubezpieczenia została partnerem Tesco w zakresie stacjonarnej sprzedaży ubezpieczeń w tej znanej sieci super- i hipermarketów. Do końca 2019 r. uruchomimy 32 placówki, a docelowo w 2020 r. pod naszym szyldem działać będzie ok. 50 punktów sprzedaży ubezpieczeń. Oznacza to bardzo wyraźne wzmocnienie naszej stacjonarnej sieci sprzedaży, na którą składa się obecnie ponad 250 punktów Superpolisy.

Tesco staje się tym samym jednym z naszych strategicznych partnerów, a dzięki olbrzymiej skali swojej działalności daje nam w perspektywie kolejnych lat potencjał dalszego, wspólnego rozwoju. Mamy ambicję zaoferować klientom Tesco dostęp do wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku i doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, na życie oraz zdrowotnych.

Rozpoczęcie współpracy z Tesco to konsekwencja realizacji strategii rozwoju biznesu multiagencji opartej na budowie ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń detalicznych w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich. Spośród 250 oddziałów działających pod szyldem Superpolisy 11 stanowią punkty sprzedaży zlokalizowane w galeriach handlowych. Od startu działalności 6 lat temu to ważny kierunek rozwoju naszej sieci dystrybucji ubezpieczeń.

Klienci, którzy wykupią ubezpieczenie w sieci Superpolisy w placówce Tesco, mogą liczyć na kupony zniżkowe na zakupy w sieci super- i hipermarketów.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 350 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudnia ponad 20 tys. osób i oferuje klientom produkty 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 23 lutego 2016

Media o nas – Luty 2016

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 stycznia 2017

Media o nas – styczeń 2017

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 sierpnia 2019

Mówi się w branży

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 listopada 2019

Mówi się w branży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę