Strefa Agenta29 kwietnia 2019

Otwieramy kilkadziesiąt placówek w Tesco!

Superpolisa Ubezpieczenia została partnerem Tesco w zakresie stacjonarnej sprzedaży ubezpieczeń w tej znanej sieci super- i hipermarketów. Do końca 2019 r. uruchomimy 32 placówki, a docelowo w 2020 r. pod naszym szyldem działać będzie ok. 50 punktów sprzedaży ubezpieczeń. Oznacza to bardzo wyraźne wzmocnienie naszej stacjonarnej sieci sprzedaży, na którą składa się obecnie ponad 250 punktów Superpolisy.

Tesco staje się tym samym jednym z naszych strategicznych partnerów, a dzięki olbrzymiej skali swojej działalności daje nam w perspektywie kolejnych lat potencjał dalszego, wspólnego rozwoju. Mamy ambicję zaoferować klientom Tesco dostęp do wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku i doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, na życie oraz zdrowotnych.

Rozpoczęcie współpracy z Tesco to konsekwencja realizacji strategii rozwoju biznesu multiagencji opartej na budowie ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń detalicznych w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich. Spośród 250 oddziałów działających pod szyldem Superpolisy 11 stanowią punkty sprzedaży zlokalizowane w galeriach handlowych. Od startu działalności 6 lat temu to ważny kierunek rozwoju naszej sieci dystrybucji ubezpieczeń.

Klienci, którzy wykupią ubezpieczenie w sieci Superpolisy w placówce Tesco, mogą liczyć na kupony zniżkowe na zakupy w sieci super- i hipermarketów.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 350 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudnia ponad 20 tys. osób i oferuje klientom produkty 3700 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 14 września 2016

Niezbędnik współczesnego agenta

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy