Aktualności14 maja 2018

PZU: Kupujący na Allegro mogą ubezpieczyć sprzęt RTV i AGD

Pojawił się efekt nawiązanej w styczniu współpracy PZU i Allegro. Przez 3 lata od wygaśnięcia gwarancji producenta polisa PZU zapewni naprawę sprzętu w domu lub serwisie w razie awarii czy uszkodzenia. Jeśli naprawa nie będzie możliwa lub towar zostanie ukradziony – PZU zwróci koszt zakupu nowego sprzętu. Na początku kwietnia PZU ubezpieczył w ten sposób za pośrednictwem największej platformy handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pierwszych klientów.

Nowe ubezpieczenie na razie dotyczy sprzętów RTV i AGD. W momencie zakupu sprzętu na Allegro w ofercie pojawi się opcja dokupienia ubezpieczenia. W usługach dodatkowych pokażą się dostępne warianty ubezpieczenia dla wskazanego przedmiotu oraz opis warunków usługi. Kolejnym etapem będzie wybór metody dostawy. Ostatni krok to finalizacja transakcji: zapłata za przedmiot i ubezpieczenie. Sprzedający otrzyma pieniądze oraz informację o zakupie, natomiast dane o ubezpieczeniu dostanie wyłącznie klient i PZU. Po zakupie ubezpieczyciel prześle e-mail, zawierający zakupioną polisę.

Kierownictwo Allegro planuje stopniowo rozszerzać usługę zakupu ubezpieczenia o kolejne kategorie produktowe.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 9 listopada 2015

W 2016 roku wzrosną kary za brak OC

Czytaj dalej
Aktualności 31 października 2017

Media o nas – październik 2017

Czytaj dalej
Aktualności 24 lutego 2020

Warta zatrudniła robota

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę