Aktualności14 marca 2023

RPA – relacja z wyjazdu konkursowego

Wyjazd do RPA już za nami, jednak emocje jeszcze nie opadły! W zeszłym tygodniu odbyła się wycieczka w ramach konkursu “Przywitanie z Afryką” organizowanego we współpracy Grupy Superpolisa z Towarzystwami: PZU, Allianz, Generali i Warta.

Drużyna Superpolisy swój czterodniowy pobyt w Republice Południowej Afryki rozpoczęła od zwiedzania miasta i przyjmnego lunchu. Późnym popołudniem odbył się wyjątkowy wieczór kulinarny, gdzie na warsztatach ze zwyciężczynią afrykańskiego Masterchefa uczestnicy poznali tajniki kuchni afrykańskiej.

Drugi dzień minął pod znakiem wycieczki na Przylądek Dobrej Nadziej, skąd laureaci konkursu wrócili wyjątkowymi, starymi motorami. Po drodze czekał krótki przystanek na Boulders Beach – plaży na której spotkać można kolonie pingwinów.

Dzień 4 to wizyta na Górze Stołowej – wizytówce Kapsztadu, a później wycieczka do Safari w parku Aquila. Uczestnicy mogli podziwiać z bliska zwierzęta zaliczane do wielkiej piątki Afryki: lwy, nosorożce, zebry, słonie i żyrafy. Spędzili tam również noc w Aquila Game Lodge. Poranne safari o wschodzie słońca – to czas kiedy najlepiej obserwować zwierzęta.

Ostatni dzień to przejazd do portu w Waterfront i niezwykły rejs katamaranem po wybrzeżu Kapsztadu. Tam, laureaci mieli czas wolny na ostatnie zakupy, aby ostatecznie po godzinie 16 udać się na lotnisko i wylecieć z Dohy do Warszawy.

Całej drużynie Superpolisy dziękujemy za wspaniałe, wspólne przeżycie. Poniżej znajdziecie fotorelacje z całego wyjazdu.

RPA – Fotorelacja

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 20 lutego 2015

Nowe produkty w ofercie

Czytaj dalej
Aktualności 4 sierpnia 2015

Polisa dla singla

Czytaj dalej
Aktualności 23 grudnia 2019

Branżowe przepowiednie 2020

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę