Co słychać w Akademii SuperAgenta?

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 29.04.2019, w kategorii:

Chcąc utrzymać się na szczycie, trzeba wciąż rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Ta sentencja będzie towarzyszyć Akademii SuperAgenta, ponieważ stawiamy na rozwój naszych Partnerów i budowanie wzrostu dzięki profesjonalnemu doradztwu.

Pierwsza grupa uczestników Akademii SuperAgenta (edycja z ERGO Hestią) kończy drugi miesiąc kształcenia i sprzedaży. Do zakończenia procesu edukacji ubezpieczeniowej jeszcze daleko, ale najtrudniejsze – okres organizacyjny – już za nimi. Uczestnicy mają za sobą dwa szkolenia – pierwsze w Sopocie, bo Hestia lubi gościć Agentów, drugie w Warszawie, bo… Superpolisa też lubi gościć Agentów. Wszyscy szkoleni pracują już w iHestii, znają się wzajemnie i poznali także swoich mentorów – dedykowanych opiekunów z Towarzystwa. Większość ma za sobą pierwszy kontakt z ULD i pierwsze pytanie od klienta: „dlaczego tak drogo?”. Na dziś odpowiedź na to pytanie sprawia jeszcze niektórym pewien kłopot, ale liczymy, że dynamiczna taryfa, a przede wszystkim wiedza i nabywane umiejętności spowodują, że żaden z uczestników nie będzie obawiał się tak postawionego pytania.

Dodatkową korzyścią i niespodzianką dla uczestników są dostępne już na platformie szkoleniowej ERGO Hestii Certyfikaty ukończenia szkolenia zawodowego!

Kolejną edycję zrealizował już lider rynku ubezpieczeniowego – PZU. Spotkanie aż 17-osobowej grupy, które miało miejsce 4 kwietnia, cieszyło się dobrymi opiniami i 100-procentową frekwencją. A PZU jest dopiero na początku projektu i szykuje nie tylko szkolenia i warsztaty, ale edukacyjne niespodzianki dla uczestników. Z ciekawością będziemy obserwować kolejne miesiące.

Za uczestnikami Akademii SuperAgenta również spotkanie w specjalnym ośrodku szkoleniowym Allianz. Tym razem była to wprawdzie grupa mniej liczna, ale bardzo świadoma rynkowych oczekiwań. Z niecierpliwością oczekujemy na zdjęcia i relacje uczestników.

W maju ruszają dwie nowe odsłony: Generali + Proama oraz Warta. Na liście Generali nie ma już wolnych miejsc, ale nabór do Warty dopiero ruszył – szybko wykonany telefon do Dyrektora Regionalnego umożliwi zainteresowanym osobom dołączenie do grona osób, które chcą kształcić się w sprzedaży doradczej.

Podobnie jak w ERGO Hestii, uczestnicy Akademii SuperAgenta skorzystają podwójnie, ponieważ wszystkie ww. Towarzystwa gwarantują wystawienie Certyfikatów ukończenia szkolenia zawodowego.

Na koniec – zamiast przekonywać Was, że warto – sparafrazujmy słynne powiedzenie Alberta Einsteina: „Agencie – szaleństwem jest nie kształcić się i oczekiwać, że będziesz potrafił dobrze doradzić klientowi”.

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU: Mobilny serwis do zgłaszania szkód

PZU: Mobilny serwis do zgłaszania szkód

Sejm przyjął nowelę Prawa o ruchu drogowym

Sejm przyjął nowelę Prawa o ruchu drogowym

OC dla kierowców wciąż tanie i drogie

OC dla kierowców wciąż tanie i drogie