Ostatnio popularne26 maja 2023

Śniadanie z Superpolisą Katowice

Śniadanie z Superpolisą Katowice

Śniadanie z Superpolisą w Katowicach już za nami, jednak emocje jeszcze nie opadły. 23 maja Agenci punktualnie z rana pojawili się w Hotelu Park Inn by Radison, gdzie odbyło się kolejne z cyklu spotkanie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i działami centralnymi Grupy Superpolisa.

Już przed wejściem naszych gości witała flaga Grupy, a następnie, już w środku, stoliki z przygotowanymi drobnymi upominkami, które zostały wręczone każdemu uczestnikowi. Dodatkowo, jak na każdym Śniadaniu, Agenci otrzymali kartki z imionami, tak żebyśmy mogli poznać się lepiej.

Frekwencja na Śniadaniu przekroczyła nasze oczekiwania, za co serdecznie Wam dziękujemy! Wasza aktywność, zarówno przy stolikach Towarzystw, jak i działów centralnych Grupy była niesamowita.

Zadawaliście trafne pytania, a Wasze uwagi i sugestie dotyczące szkoleń, sprzedaży czy marketingu na pewno pomogą nam usprawnić nasze działania.

W Katowicach, podobnie jak w Warszawie, było z nami 5 Towarzystw. Nasi Agenci mogli porozmawiać na tematy produktowe i sprzedażowe z takimi Ubezpieczycielami jak: Compensa, Generali, LINK4, Wagas oraz Wiener.

Pamiętajcie, to Wy wspólnie z nami tworzycie Grupę Superpolisa! Do zobaczenia na kolejnych Śniadaniach Regionalnych!

Fotorelacja ze Śniadania

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę