Aktualności15 maja 2023

Superpolisa kontynuuje Uniwersytet SuperAgenta

Superpolisa kontynuuje Uniwersytet SuperAgenta

W Dzienniku Ubezpieczeniowym pojawił się artykuł pt. “Superpolisa kontynuuje Uniwersytet SuperAgenta” w którym krótko opisano innowacyjny program szkoleniowy Superpolisy dla rozwoju agentów, budowania ich wizerunku oraz marki. W zeszłym tygodniu ruszyła bowiem nowa edycja USA, do udziału w której zapraszamy wszystkich Agentów naszej Grupy.

Uniwersytet SuperAgenta to autorski program Superpolisy

Po pre-edycji, która wystartowała w 2022 r. i została dobrze odebrana przez uczestników, Grupa Superpolisa zdecydowała się przygotować kolejny cykl szkoleniowy.

Uniwersytet SuperAgenta to autorski program przygotowany przez Dział Szkoleń Superpolisy (zobacz: Superpolisa inwestuje w kompetencje). Oferuje m.in. zajęcia z rozwoju biznesu poprzez rzeczywistość wirtualną czy wzmocnienie technik komunikacji. Agenci dostają też wskazówki, jak budować lojalny portfel klienta i poszerzać bazę. Celem projektu jest przygotowanie agentów do roli ekspertów budowania własnego wizerunku, osobistej marki, by w pełni wykorzystywali potencjał i rozwijali swój biznes.

Aleksandra Ślusarska, kierownik Działu Szkoleń w Superpolisie, podkreśla:

“Ogromnie cieszymy się z pozytywnych opinii uczestników pre-edycji. Można by pomyśleć, że rynek szkoleniowy dla agentów został już wypełniony i nie ma na nim miejsca na coś nowego i unikatowego, a nam się to właśnie udało podczas budowania założeń Uniwersytetu SuperAgenta. Nasi Agenci, mimo napiętych grafików, znajdują czas na nasze autorskie projekty, bo bardzo sobie chwalą ich treść i zawartość. Wychodzą ze szkoleń zadowoleni, z nową wiedzą, i nawet ci, których wydawało się, że już nic nie zaskoczy, mówią, że tego im właśnie brakowało. Rekrutacja na Uniwersytet SuperAgenta właśnie ruszyła, nasi Agenci znajdą wszystkie informacje na Strefie Agenta”. (KZW)

źródło: Dziennik Ubezpieczeniowy

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę