Aktualności6 marca 2023

Superpolisa.pl PEGAZ – Podsumowanie roku 2022

Superpolisa.pl PEGAZ właśnie podsumowała rok 2022. Na spotkaniu z partnerami biznesowymi i członkami Grupy Superpolisa świętowali wyzwania i sukcesy minionego roku.

Podsumowanie odbyło się w KluboGalerii SARP w Katowicach, gdzie do późnych godzin goście zaproszeni na event mogli bawić się w znakomitym towarzystwie.

Członkowie zespółu Superpolisy.pl PEGAZ, zarówno terenowi – Agenci Ubezpieczeniowi, jak i pracownicy biura w Siemianowicach Śląskich, otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia w sprzedaży ubezpieczeniowej, zarządzaniu zespołem oraz szczególny wkład w rozwój spółki.

Rozwój spółki w roku 2022 był znaczący. Anna Świstuń – prezes Superpolisa.pl PEGAZ nie kryje, że ubiegły rok był rokiem ważnym:

“Wiele dobrych rzeczy zadziało się w 2022 r. Osiągneliśmy dobry wynik finansowy. Prowadziliśmy również fantastyczne projekty, które właśnie zakończyliśmy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami tu, gdzie wszystkie nasze starania doprowadziły do wspólnego sukcesu”.

PEGAZ nie zwalniał tempa i otwierał placówki terenowe w całej Polsce, pozyskując przy tym znakomitych specjalistów z branży ubezpieczeniowej. Pozwoliło to na rozszerzenie obszaru działalności, przy jednoczesnym zadbaniu o jakość oferowanych usług.

W imieniu całej Grupy Superpolisa gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy, równie dynamiczny rozwój w 2023 r.

Superpolisa.pl PEGAZ – film z uroczystości podsumowania

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 13 sierpnia 2016

Polisa dla Olimpijczyka

Czytaj dalej
Aktualności 31 października 2018

Lepsza ochrona dla klientów

Czytaj dalej
Aktualności 30 października 2016

Media o nas – październik 2016

Czytaj dalej
Aktualności 31 sierpnia 2018

Media o nas – sierpień 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę