Aktualności6 marca 2023

Superpolisa.pl PEGAZ – Podsumowanie roku 2022

Superpolisa.pl PEGAZ właśnie podsumowała rok 2022. Na spotkaniu z partnerami biznesowymi i członkami Grupy Superpolisa świętowali wyzwania i sukcesy minionego roku.

Podsumowanie odbyło się w KluboGalerii SARP w Katowicach, gdzie do późnych godzin goście zaproszeni na event mogli bawić się w znakomitym towarzystwie.

Członkowie zespółu Superpolisy.pl PEGAZ, zarówno terenowi – Agenci Ubezpieczeniowi, jak i pracownicy biura w Siemianowicach Śląskich, otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia w sprzedaży ubezpieczeniowej, zarządzaniu zespołem oraz szczególny wkład w rozwój spółki.

Rozwój spółki w roku 2022 był znaczący. Anna Świstuń – prezes Superpolisa.pl PEGAZ nie kryje, że ubiegły rok był rokiem ważnym:

“Wiele dobrych rzeczy zadziało się w 2022 r. Osiągneliśmy dobry wynik finansowy. Prowadziliśmy również fantastyczne projekty, które właśnie zakończyliśmy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami tu, gdzie wszystkie nasze starania doprowadziły do wspólnego sukcesu”.

PEGAZ nie zwalniał tempa i otwierał placówki terenowe w całej Polsce, pozyskując przy tym znakomitych specjalistów z branży ubezpieczeniowej. Pozwoliło to na rozszerzenie obszaru działalności, przy jednoczesnym zadbaniu o jakość oferowanych usług.

W imieniu całej Grupy Superpolisa gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy, równie dynamiczny rozwój w 2023 r.

Superpolisa.pl PEGAZ – film z uroczystości podsumowania

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 15 czerwca 2015

Nie dla Rzecznika Finansowego

Czytaj dalej
Aktualności 20 grudnia 2018

Jesienny bukiet

Czytaj dalej
Aktualności 28 lutego 2020

Bezpieczna jazda, niższa składka

Czytaj dalej
Aktualności 27 stycznia 2017

styczeń 2017

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę