Świątecznie w Teatrze 6 Piętro

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 20.12.2018, w kategorii:

Mecenat Superpolisy Ubezpieczenia nad Teatrem 6. Piętro trwa w najlepsze, a obie strony czerpią z tej współpracy wiele korzyści. Szczególnym miesiącem był jednak mijający grudzień, kiedy zespół Superpolisy aż dwukrotnie gościł w majestatycznym gmachu Pałacu Kultury i Nauki.

8 grudnia w Teatrze miała miejsce impreza mikołajkowa dla najmłodszych. Na ponad ośmiuset małych i dużych gości czekał rozdający prezenty Święty Mikołaj. Przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd powstawały ręcznie malowane bombki, a w strefie LEGO – świąteczne budowle.

Fredro i… boks

W „dorosłej” części wizyty w Teatrze pracownicy Superpolisy wraz z osobami towarzyszącymi podziwiali spektakl „Fredro dla dorosłych mężów i żon”. Po znakomitym, zakończonym owacją przedstawieniu udaliśmy się na świąteczny bankiet, na którym towarzyszyło nam doborowe towarzystwo: Michał Żebrowski, odgrywający rolę Hrabiego Wacława, a zarazem dyrektor Teatru, wraz z całą obsadą spektaklu: Jolantą Fraszyńską, Joanną Liszowską i Konradem Darochą. Michał Żebrowski podkreślał swoją radość z faktu, że nasza branża ceni artystów i sztukę. Andrzej Wasilewski komplementował i Teatr, i Michała Żebrowskiego, nawiązując do swojej drugiej pasji – boksu. Oprócz Michała Żebrowskiego – najlepszego aktora wśród pięściarzy i najlepszego pięściarza wśród aktorów – na sali były również prawdziwe tuzy tej dyscypliny, m.in.  Andrzej Gołota i Krzysztof Włodarczyk. Zabawa była znakomita!

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Interaktywne polisy Johna Hancocka – czy tak wygląda przyszłość?

Interaktywne polisy Johna Hancocka – czy tak wygląda przyszłość?

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

Przyszłość nowych metod sprzedaży w ubezpieczeniach

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Głos Koszaliński

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Głos Koszaliński