Strefa Agenta20 grudnia 2018

Świątecznie w Teatrze 6 Piętro

Mecenat Superpolisy Ubezpieczenia nad Teatrem 6. Piętro trwa w najlepsze, a obie strony czerpią z tej współpracy wiele korzyści. Szczególnym miesiącem był jednak mijający grudzień, kiedy zespół Superpolisy aż dwukrotnie gościł w majestatycznym gmachu Pałacu Kultury i Nauki.

8 grudnia w Teatrze miała miejsce impreza mikołajkowa dla najmłodszych. Na ponad ośmiuset małych i dużych gości czekał rozdający prezenty Święty Mikołaj. Przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd powstawały ręcznie malowane bombki, a w strefie LEGO – świąteczne budowle.

Fredro i… boks

W „dorosłej” części wizyty w Teatrze pracownicy Superpolisy wraz z osobami towarzyszącymi podziwiali spektakl „Fredro dla dorosłych mężów i żon”. Po znakomitym, zakończonym owacją przedstawieniu udaliśmy się na świąteczny bankiet, na którym towarzyszyło nam doborowe towarzystwo: Michał Żebrowski, odgrywający rolę Hrabiego Wacława, a zarazem dyrektor Teatru, wraz z całą obsadą spektaklu: Jolantą Fraszyńską, Joanną Liszowską i Konradem Darochą. Michał Żebrowski podkreślał swoją radość z faktu, że nasza branża ceni artystów i sztukę. Andrzej Wasilewski komplementował i Teatr, i Michała Żebrowskiego, nawiązując do swojej drugiej pasji – boksu. Oprócz Michała Żebrowskiego – najlepszego aktora wśród pięściarzy i najlepszego pięściarza wśród aktorów – na sali były również prawdziwe tuzy tej dyscypliny, m.in.  Andrzej Gołota i Krzysztof Włodarczyk. Zabawa była znakomita!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę