Aktualności11 grudnia 2017

Warta rusza z carsharingiem

Klienci Warty mogą już korzystać ze współdzielonych samochodów Traficara zamiast z auta zastępczego. Podpisana pomiędzy firmami umowa obowiązuje w siedmiu miastach, w których już działa Traficar – w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Każda podróż Traficarem objęta jest kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Klienci nie muszą płacić ani za benzynę, ani za miejskie parkingi. To dobra alternatywa względem klasycznego auta zastępczego z polisy OC. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na tę opcję rozliczenia z firmą ubezpieczeniową, otrzyma mailem instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem.

Carsharing oferuje szereg ekonomicznych i ekologicznych korzyści. Przyznany limit kwotowy działa w formule bezterminowej, bez dziennych ograniczeń. Niewykorzystane w terminie środki nie tracą ważności – można je wykorzystać  na dowolne przejazdy Traficarem w przyszłości.

Jak mówi Adam Fulneczek, dyrektor zarządzający Departamentem Strategii Likwidacji Szkód w Warcie, oczekiwania klientów firm ubezpieczeniowych zmieniają się i dotyczy to również usług w ramach likwidacji szkód. Warta już od kilku miesięcy oferuje klientom m.in. mobilne zgłoszenie szkód za pomocą Facebook Messengera.

Więcej informacji na temat działania usługi Traficar i rejestracji w systemie znajdziemy na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 19 maja 2017

Lamparty 2017 rozdane

Czytaj dalej
Aktualności 8 grudnia 2015

Świąteczna promocja PZU

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy