Warta rusza z carsharingiem

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 11.12.2017, w kategorii:

Klienci Warty mogą już korzystać ze współdzielonych samochodów Traficara zamiast z auta zastępczego. Podpisana pomiędzy firmami umowa obowiązuje w siedmiu miastach, w których już działa Traficar – w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Każda podróż Traficarem objęta jest kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Klienci nie muszą płacić ani za benzynę, ani za miejskie parkingi. To dobra alternatywa względem klasycznego auta zastępczego z polisy OC. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na tę opcję rozliczenia z firmą ubezpieczeniową, otrzyma mailem instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem.

Carsharing oferuje szereg ekonomicznych i ekologicznych korzyści. Przyznany limit kwotowy działa w formule bezterminowej, bez dziennych ograniczeń. Niewykorzystane w terminie środki nie tracą ważności – można je wykorzystać  na dowolne przejazdy Traficarem w przyszłości.

Jak mówi Adam Fulneczek, dyrektor zarządzający Departamentem Strategii Likwidacji Szkód w Warcie, oczekiwania klientów firm ubezpieczeniowych zmieniają się i dotyczy to również usług w ramach likwidacji szkód. Warta już od kilku miesięcy oferuje klientom m.in. mobilne zgłoszenie szkód za pomocą Facebook Messengera.

Więcej informacji na temat działania usługi Traficar i rejestracji w systemie znajdziemy na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Bezpieczne wakacje samochodem poza granicami kraju

Bezpieczne wakacje samochodem poza granicami kraju

PZU: nowe przedsięwzięcia na rynku ubezpieczeń

PZU: nowe przedsięwzięcia na rynku ubezpieczeń

Doświadczenie vs. prawo, czyli po co wozić „świstek” OC

Doświadczenie vs. prawo, czyli po co wozić „świstek” OC