Warta rusza z carsharingiem

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 11.12.2017, w kategorii:

Klienci Warty mogą już korzystać ze współdzielonych samochodów Traficara zamiast z auta zastępczego. Podpisana pomiędzy firmami umowa obowiązuje w siedmiu miastach, w których już działa Traficar – w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Każda podróż Traficarem objęta jest kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Klienci nie muszą płacić ani za benzynę, ani za miejskie parkingi. To dobra alternatywa względem klasycznego auta zastępczego z polisy OC. Jeśli poszkodowany zdecyduje się na tę opcję rozliczenia z firmą ubezpieczeniową, otrzyma mailem instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem.

Carsharing oferuje szereg ekonomicznych i ekologicznych korzyści. Przyznany limit kwotowy działa w formule bezterminowej, bez dziennych ograniczeń. Niewykorzystane w terminie środki nie tracą ważności – można je wykorzystać  na dowolne przejazdy Traficarem w przyszłości.

Jak mówi Adam Fulneczek, dyrektor zarządzający Departamentem Strategii Likwidacji Szkód w Warcie, oczekiwania klientów firm ubezpieczeniowych zmieniają się i dotyczy to również usług w ramach likwidacji szkód. Warta już od kilku miesięcy oferuje klientom m.in. mobilne zgłoszenie szkód za pomocą Facebook Messengera.

Więcej informacji na temat działania usługi Traficar i rejestracji w systemie znajdziemy na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Podwyżki napędziły direct

Podwyżki napędziły direct

Jaki jest średni koszt autocasco?

Jaki jest średni koszt autocasco?

Internet coraz bardziej ubezpieczeniowy

Internet coraz bardziej ubezpieczeniowy