Wielki Konkurs Superpolisa nabiera rozpędu!

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 20.12.2018, w kategorii:

Do zakończenia naszego konkursu pozostały niecałe 4 miesiące – macie dość czasu, by w maju 2019 r. móc cieszyć się luksusowym wypoczynkiem na niesamowitym statku wycieczkowym, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym. Zapewniamy – naprawdę warto!

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie podjęli decyzji „cała naprzód!” (a lepiej się pospieszyć!) mamy parę faktów związanych z naszym wycieczkowcem. Jak spektakularny jest Wasz przyszły statek, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę?

Już liczby robią wrażenie: 105 tysięcy ton wyporności, 272 metry długości, 36 metrów szerokości, 13 pokładów pasażerskich, 4 baseny, 4 eleganckie restauracje i 11 barów. Na każdego z naszych zwycięzców czeka prywatna kabina o powierzchni 18 m². Nawet nazwy pokładów (m.in. Rio de Janeiro, Miami, Barcelona, Cannes.) stanowią tu obietnicę pysznej zabawy…. Ta niezwykle wygodna i elegancka jednostka zdumiewa i zachwyca każdego ze swoich blisko 3,5 tysiąca pasażerów. Spektakle teatralne, dancingi, zajęcia fitness, siłownie, dyskoteki i kasyna – każdy znajdzie tu to, o czym marzy.

Kto popłynie na tym „pływającym mieście rozrywki” w tygodniowy rejs po najpiękniejszych portach Europy? Wszystko będzie jasne 31 marca 2019 r. – właśnie wtedy kończy się Wielki Konkurs Superpolisy!

Cały czas macie szansę na wspaniałą przygodę – nie zmarnujcie jej! Jeśli już podjęliście decyzje „na tak”, to przepis na wygraną staje się prosty – sprzedażowo dajcie z siebie wszystko, czytajcie nasze newslettery, w których będziemy aktualizować wyniki i… rezerwujcie czas na rejs
(17 – 24 maja 2019 r.)!

Powodzenia!

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenie kupowane ze strachu przed terrorystami

Ubezpieczenie kupowane ze strachu przed terrorystami

Połowa Polaków organizuje urlop bez biura podróży

Połowa Polaków organizuje urlop bez biura podróży

Na wakacje samochodem. Czy wiesz jak za granicą zadziała Twoje ubezpieczenie?

Na wakacje samochodem. Czy wiesz jak za granicą zadziała Twoje ubezpieczenie?