Wielki Konkurs Superpolisa nabiera rozpędu!

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 20.12.2018, w kategorii:

Do zakończenia naszego konkursu pozostały niecałe 4 miesiące – macie dość czasu, by w maju 2019 r. móc cieszyć się luksusowym wypoczynkiem na niesamowitym statku wycieczkowym, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym. Zapewniamy – naprawdę warto!

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie podjęli decyzji „cała naprzód!” (a lepiej się pospieszyć!) mamy parę faktów związanych z naszym wycieczkowcem. Jak spektakularny jest Wasz przyszły statek, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę?

Już liczby robią wrażenie: 105 tysięcy ton wyporności, 272 metry długości, 36 metrów szerokości, 13 pokładów pasażerskich, 4 baseny, 4 eleganckie restauracje i 11 barów. Na każdego z naszych zwycięzców czeka prywatna kabina o powierzchni 18 m². Nawet nazwy pokładów (m.in. Rio de Janeiro, Miami, Barcelona, Cannes.) stanowią tu obietnicę pysznej zabawy…. Ta niezwykle wygodna i elegancka jednostka zdumiewa i zachwyca każdego ze swoich blisko 3,5 tysiąca pasażerów. Spektakle teatralne, dancingi, zajęcia fitness, siłownie, dyskoteki i kasyna – każdy znajdzie tu to, o czym marzy.

Kto popłynie na tym „pływającym mieście rozrywki” w tygodniowy rejs po najpiękniejszych portach Europy? Wszystko będzie jasne 31 marca 2019 r. – właśnie wtedy kończy się Wielki Konkurs Superpolisy!

Cały czas macie szansę na wspaniałą przygodę – nie zmarnujcie jej! Jeśli już podjęliście decyzje „na tak”, to przepis na wygraną staje się prosty – sprzedażowo dajcie z siebie wszystko, czytajcie nasze newslettery, w których będziemy aktualizować wyniki i… rezerwujcie czas na rejs
(17 – 24 maja 2019 r.)!

Powodzenia!

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Compensa i Benefia pod jednym szyldem

Compensa i Benefia pod jednym szyldem

Ubezpieczenie zdrowotne – coraz więcej zainteresowanych

Ubezpieczenie zdrowotne – coraz więcej zainteresowanych

Aviva: Ochrona nieruchomości na czas urlopu lub kilka lat

Aviva: Ochrona nieruchomości na czas urlopu lub kilka lat