Strefa Agenta20 grudnia 2018

Wielki Konkurs Superpolisa nabiera rozpędu!

Do zakończenia naszego konkursu pozostały niecałe 4 miesiące – macie dość czasu, by w maju 2019 r. móc cieszyć się luksusowym wypoczynkiem na niesamowitym statku wycieczkowym, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym. Zapewniamy – naprawdę warto!

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie podjęli decyzji „cała naprzód!” (a lepiej się pospieszyć!) mamy parę faktów związanych z naszym wycieczkowcem. Jak spektakularny jest Wasz przyszły statek, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę?

Już liczby robią wrażenie: 105 tysięcy ton wyporności, 272 metry długości, 36 metrów szerokości, 13 pokładów pasażerskich, 4 baseny, 4 eleganckie restauracje i 11 barów. Na każdego z naszych zwycięzców czeka prywatna kabina o powierzchni 18 m². Nawet nazwy pokładów (m.in. Rio de Janeiro, Miami, Barcelona, Cannes.) stanowią tu obietnicę pysznej zabawy…. Ta niezwykle wygodna i elegancka jednostka zdumiewa i zachwyca każdego ze swoich blisko 3,5 tysiąca pasażerów. Spektakle teatralne, dancingi, zajęcia fitness, siłownie, dyskoteki i kasyna – każdy znajdzie tu to, o czym marzy.

Kto popłynie na tym „pływającym mieście rozrywki” w tygodniowy rejs po najpiękniejszych portach Europy? Wszystko będzie jasne 31 marca 2019 r. – właśnie wtedy kończy się Wielki Konkurs Superpolisy!

Cały czas macie szansę na wspaniałą przygodę – nie zmarnujcie jej! Jeśli już podjęliście decyzje „na tak”, to przepis na wygraną staje się prosty – sprzedażowo dajcie z siebie wszystko, czytajcie nasze newslettery, w których będziemy aktualizować wyniki i… rezerwujcie czas na rejs
(17 – 24 maja 2019 r.)!

Powodzenia!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 kwietnia 2019

Co słychać w Akademii SuperAgenta?

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 marca 2019

Media o nas – marzec 2019

Czytaj dalej
Strefa Agenta 29 stycznia 2019

Media o nas – styczeń 2019

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 października 2019

MÓWI SIĘ W BRANŻY

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę