Aktualności12 lipca 2022

Akademia Super Dyrektora

Akademia Super Dyrektora rozpoczęta!

W czerwcu miało miejsce pierwsze w historii, inauguracyjne spotkanie szkoleniowe wszystkich Dyrektorów Regionalnych z każdej spółki Grupy Superpolisa oraz z centrali. Pierwszy z czterech, dwudniowy cykl spotkań poświęcony był udoskonalaniu umiejętności managerskich oraz sprzedażowych.

Inicjatorką całego projektu jest nasza specjalistka ds. szkoleń z ramienia Superpolisy – Aleksandra Ślusarska.

Akademia Super Dyrektora – co, gdzie, jak?

Nasi Dyrektorzy spotkali się 22 czerwca w Łodzi, w hotelu Stare Kino. Wystrój jego wnętrz nawiązuje do słynnych polskich filmów związanych z Łodzią, więc samo zakwaterowanie wywarło już pozytywne wrażenia na uczestnikach wyjazdu. Każdy otrzymał klucze do wyjątkowego, tematycznego pokoju, z którego słynie łódzki hotel.

Szkolenia trwały dwa dni i odbyły się w blokach tematycznych. Część z nich odpowiadała za zręczność w gałęzi sprzedaży, część za wzmocnienie umiejętności miękkich. O rozwój managerski naszych pracowników zadbali doświadczeni trenerzy z renomowanej firmy Kontrakt OSH: Robert Zych oraz Adam Staniszewski. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia i plasuje się w ścisłej czołówce szkoleń w Polsce.

Program szkoleniowym OSH akredytowany jest przez Uniwersytet Yale.

Fotorelacja z Akademii

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę