Aktualności12 lipca 2022

Akademia Super Dyrektora

Akademia Super Dyrektora rozpoczęta!

W czerwcu miało miejsce pierwsze w historii, inauguracyjne spotkanie szkoleniowe wszystkich Dyrektorów Regionalnych z każdej spółki Grupy Superpolisa oraz z centrali. Pierwszy z czterech, dwudniowy cykl spotkań poświęcony był udoskonalaniu umiejętności managerskich oraz sprzedażowych.

Inicjatorką całego projektu jest nasza specjalistka ds. szkoleń z ramienia Superpolisy – Aleksandra Ślusarska.

Akademia Super Dyrektora – co, gdzie, jak?

Nasi Dyrektorzy spotkali się 22 czerwca w Łodzi, w hotelu Stare Kino. Wystrój jego wnętrz nawiązuje do słynnych polskich filmów związanych z Łodzią, więc samo zakwaterowanie wywarło już pozytywne wrażenia na uczestnikach wyjazdu. Każdy otrzymał klucze do wyjątkowego, tematycznego pokoju, z którego słynie łódzki hotel.

Szkolenia trwały dwa dni i odbyły się w blokach tematycznych. Część z nich odpowiadała za zręczność w gałęzi sprzedaży, część za wzmocnienie umiejętności miękkich. O rozwój managerski naszych pracowników zadbali doświadczeni trenerzy z renomowanej firmy Kontrakt OSH: Robert Zych oraz Adam Staniszewski. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia i plasuje się w ścisłej czołówce szkoleń w Polsce.

Program szkoleniowym OSH akredytowany jest przez Uniwersytet Yale.

Fotorelacja z Akademii

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 28 września 2015

wrzesień 2015

Czytaj dalej
Aktualności 13 czerwca 2017

Braku OC tak łatwo nie ukryjesz

Czytaj dalej
Aktualności 30 stycznia 2020

Styczeń 2020

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę