Ubezpieczenia dotarły do gdańskiego Madisona

Nowy oddział jest już 2. w Gdańsku, 4. w Trójmieście i 72. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 17.02.2015, w kategorii:

W lutym jedna z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, Superpolisa.pl, rozpoczęła działalność w gdańskim Madisonie. Klienci galerii handlowej zyskali dzięki temu dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Z przeprowadzonego w pierwszej połowie 2014 roku badania SMG/KRC Millward Brown wynika, że dla 61% Polaków centrum handlowe jest interesującą alternatywą dla centrum miasta, w rezultacie czego już ponad 32% osób odwiedza je w innym celu niż tradycyjne zakupy. Jak widać galerie handlowe utrwalają swój wizerunek miejsc, w których można załatwić niemal wszystkie najważniejsze sprawy – od kupna wszystkich potrzebnych produktów (m.in. spożywczych czy odzieżowych, ale też bardziej skomplikowanych finansowych, jak bankowe czy ubezpieczeniowe), przez spotkanie w kawiarni ze znajomymi, po wizytę u fryzjera czy na siłowni.

 – Zdajemy sobie sprawę, że galerie handlowe stały się w ostatnich latach bardzo ważnym miejscem także dla mieszkańców Trójmiasta. Dlatego wybierając lokalizację dla naszego oddziału zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Madisonie. Z doświadczenia wiemy, że klienci centrów handlowych cenią sobie dostęp do ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych na równi z dostępem do pozostałych sklepów – mówi Anna Zajc z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Nowo otwarty oddział jest już 2. w Gdańsku, 4. w Trójmieście i 72. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Superpolisie klienci otrzymują dostęp do oferty dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala im to sprawnie dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby kupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała ich faktycznym potrzebom i możliwościom finansowym. Podczas zakupu klienci mogą liczyć na wsparcie konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące szerokiego wachlarza oferowanych przez Superpolisę ubezpieczeń: samochodowych, turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia, a także firmowych.

Superpolisa.pl mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku.

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

DziękiUbezpieczeniom jest lepiej

DziękiUbezpieczeniom jest lepiej

Koszty „podatku Religi” poniosą kierowcy

Koszty „podatku Religi” poniosą kierowcy

Nie pozwól, aby nieprzewidziane wydarzenia zepsuły Ci majówkę

Nie pozwól, aby nieprzewidziane wydarzenia zepsuły Ci majówkę