Aviva otrzymała Biały Listek CSR

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 27.11.2018, w kategorii:

Tygodnik Polityka przyznał Avivie Biały Listek CSR w zestawieniu firm, które są odpowiedzialne społecznie. W ten sposób wyróżniono kampanię edukacyjną Avivy „Wiem, czym oddycham”. Akcja dotycząca jakości powietrza miała na celu uświadomienie jego wpływu na zdrowie.

Aviva rozpoczęła w październiku drugą edycję kampanii „Wiem, czym oddycham”. Akcja zwraca uwagę na problem powietrza w mieszkaniach zanieczyszczonego wskutek smogu.
Jak mówi Iwona Czech, kierująca działem komunikacji i zarządzania marką w Avivie: „Kształtujemy świadomość, że smog szkodzi również w domu. Zachęcamy do śledzenia jakości powietrza i proponujemy rozwiązania chroniące zdrowie. Wśród nich domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających nasze ubezpieczenia na życie”.

W ramach akcji do 5 grudnia na stronie wiemczymoddycham.pl trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza. Od 1 października przedstawiciele społeczności lokalnych zgłosili już ponad 1,5 tys. proponowanych lokalizacji czujników, w tym prawie 200 szkół. Czujniki zostaną zamontowane w 100 miejscach, które zdobędą największe poparcie w głosowaniu internetowym. Dodatkowo 50 szkół podstawowych z największą liczbą głosów w skali kraju otrzyma wewnętrzne sensory jakości powietrza.

W ramach akcji 27 października Aviva zorganizowała również w Krakowie bieg dla tysiąca osób w maskach antysmogowych na dystansie 5 i 10 km.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wzrastają kary za brak OC

Wzrastają kary za brak OC

PIBJA sprawdził czym się różnią oferty polis mieszkaniowych

PIBJA sprawdził czym się różnią oferty polis mieszkaniowych

Program Zdrowie – abonament medyczny od PZU

Program Zdrowie – abonament medyczny od PZU