Aviva otrzymała Biały Listek CSR

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 27.11.2018, w kategorii:

Tygodnik Polityka przyznał Avivie Biały Listek CSR w zestawieniu firm, które są odpowiedzialne społecznie. W ten sposób wyróżniono kampanię edukacyjną Avivy „Wiem, czym oddycham”. Akcja dotycząca jakości powietrza miała na celu uświadomienie jego wpływu na zdrowie.

Aviva rozpoczęła w październiku drugą edycję kampanii „Wiem, czym oddycham”. Akcja zwraca uwagę na problem powietrza w mieszkaniach zanieczyszczonego wskutek smogu.
Jak mówi Iwona Czech, kierująca działem komunikacji i zarządzania marką w Avivie: „Kształtujemy świadomość, że smog szkodzi również w domu. Zachęcamy do śledzenia jakości powietrza i proponujemy rozwiązania chroniące zdrowie. Wśród nich domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających nasze ubezpieczenia na życie”.

W ramach akcji do 5 grudnia na stronie wiemczymoddycham.pl trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza. Od 1 października przedstawiciele społeczności lokalnych zgłosili już ponad 1,5 tys. proponowanych lokalizacji czujników, w tym prawie 200 szkół. Czujniki zostaną zamontowane w 100 miejscach, które zdobędą największe poparcie w głosowaniu internetowym. Dodatkowo 50 szkół podstawowych z największą liczbą głosów w skali kraju otrzyma wewnętrzne sensory jakości powietrza.

W ramach akcji 27 października Aviva zorganizowała również w Krakowie bieg dla tysiąca osób w maskach antysmogowych na dystansie 5 i 10 km.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

listopad 2015

listopad 2015

Media o nas – styczeń 2017

Media o nas – styczeń 2017

styczeń 2016

styczeń 2016